четверг, 15 июня 2017 г.

«Блошиний ринок» на Ремісничій хочуть розширити

З минулого року, після ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Ремісничій, всі торговці вживаним крамом перемістилися на спеціально відведену для них ділянку.

У Чернігові поклали асфальт за євротехнологією

Принаймні так запевняють у міськраді. Адже товщина основи під асфальтом на перехресті проспекту Миру та вул. Козацької — 65 сантиметрів!

«Важка» вода для чернігівців

До редакції «Відомостей» звертаються численні мешканці нашого міста із питанням: чому так суттєво подорожчала холодна вода?

Обраним — гроші, іншим — підвищення цін

Нещодавно Державна служба статистики оприлюднила дані про середню зарплату за квітень по Україні та регіонах. Вона склала 6659 гривень, що на 93 гривні менше, ніж у березні, але на 1764 гривні більше, ніж у квітні 2016 року.

Президент приїде, але не завтра

Попри відсутність офіційних повідомлень на сайтах місцевої влади, в інформаційному просторі з’явилися публікації про візит Петра Порошенка до Чернігова 16 червня.
Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч наміри Президента приїхати до нашого міста підтвердив на своїй сторінці у Facebook. Однак зазначив, що конкретної дати ще не визначено. Офіційне повідомлення з’явиться напередодні події на сайті Чернігівської ОДА.