среда, 14 июня 2017 г.

Навіщо 3G

Нещодавно довелося стати свідком досить цікавої сцени. Подружжя пенсіонерів у аптеці побилося об заклад із провізором, що вони знайдуть ліки, які були їм потрібні, за більш помірну ціну. Сіли в куточку, дістали смартфон і без поспіху почали роздивлятися цінові пропозиції. Через 10 хвилин працівник фармації був змушений розрахуватися валідолом, який він програв. А задоволене подружжя рушило на пошуки аптеки. Причому, судячи з усього, попередньо з’ясувавши оптимальний маршрут на мапі.  

Жінки не стоять осторонь політичних процесів

30 жінок з активною громадською позицією з Чернігівської, Полтавської та Сумської областей зібралися в Чернігові на два вихідних дні в рамках проекту «Побудова жіночного політичного лобі в Україні». Вони приїхали на навчання за темою «Права людини та гендерна рівність».

ЄС сприяє сталому енергетичному розвитку українських міст

19 червня у м. Славутичі відбудеться урочисте відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні, що розпочнеться з церемонії підписання Угоди мерів 30-ма українськими містами.

Славутич відзначив своє 30-річчя

Історія Славутича бере початок у 1986 році, коли після Чорнобильської катастрофи було прийнято рішення про будівництво нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС. Наступного року було закладено перший куб бетону в будівництво нового міста.

Чернігівські боксери отримали новий професійний ринг

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» мав усі необхідні умови для тренування спортсменів. Щоправда це не стосувалося найголовнішого — рингу. Старий ринг експлуатувався з 1995 року, одна його половина була заводська, іншу доробляли самотужки. Зам’яке покриття не лише заважало повноцінним тренуванням, а й загрожувало можливим травмуванням.

Владислав Атрошенко готовий підтримати «Десну» грошима

Зокрема міський голова зазначив, що керівництво клубу веде перемовини з представниками бізнес-структур міста та висловив сподівання, що вони завершаться успіхом. Також він заявив, що готовий особисто дати фінансові гарантії.

Михайло Коцюбинський. У колі друзів

9 червня закінчив свій другий сезон літературно-мистецький проект, присвячений життю та творчості нашого земляка Михайла Коцюбинського.

Кримінальна хроніка тижня ("Чернігівські відомості" №24)


У чернігівських патрульних стане більше повноважень: під охорону візьмуть траси міжнародного значення

З 12 червня офіційно розпочала роботу Дорожня поліція. До її компетенції входить патрулювання доріг міжнародного та державного значення. Поки під поліцейський нагляд потрапили траси «Київ–Харків», «Київ–Зборів», «Луцьк–Ковель», «Ягодин–Сарни».

Зіркова прем’єра Любові Веселової

Вистава-бенефіс «Дорога Памела» за п’єсою Джона Патріка — чудове завершення театрального сезону Молодіжного театру. Прем’єру чернігівці вже побачили 11 червня. Перші враження, що Джон Патрік написав п’єсу спеціально для заслуженої артистки України Любові Веселової, настільки підходить їй ця роль.

Чернігівські глядачі відвідали «Мрій-Дім»

"Боженька", фото SVOBODA.FM
«Мрій-Дім» — це Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва, започаткований у Прилуках. Цього року відбувся вшосте і відзначився розширенням географії: до прилуцької ініціативи долучився Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

Передчуття прем’єри

91 театральний сезон Чернігівського муздрамтеатру імені Т.Г. Шевченка закінчується. Він приніс колективу та глядачам багато яскравих емоцій, зустрічей та перемог.

Національний рекорд України від студії танцю «Альянс»

Керівник студії танцю «Альянс» - Наталія  Хольченкова
Яскраво та феєрично відзначив своє 18-річчя зразковий колектив «Студія сучасного танцю «Альянс», встановивши новий Національний рекорд України «Наймасовіший дитячий танцювальний фрістайл».