среда, 7 июня 2017 г.

Кримінальна хроніка тижня ("Чернігівські відомості" №22)


Що необхідно знати про рак прямої кишки

Колоректальний рак (злоякісна пухлина товстого кишечника та прямої кишки — ред.) складає 15% від усіх вперше діагностованих злоякісних пухлин всіх локалізацій, 30% із них складає рак прямої кишки.

Пляжний сезон офіційно відкрито

Незважаючи на прохолодну погоду, 3 червня чернігівці зібралися на Золотому березі, аби розпочати пляжний сезон.

Територію терміналу на Жабинського забудують

Зокрема, там планується зведення семи багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків з об’єктами громадського призначення. Забудовник — ТОВ «Житлобудсервіс», очолюване Григорієм Пузаном.

На вулиці Преображенській перекриють рух транспорту

Відповідне рішення ухвалив виконком міської ради.

398 дітей Чернігова охоплені психологічно-соціальним патронатом «Конкордії»

Не секрет, що адаптація дітей-сиріт у суспільство проходить складно і вимагає від опікунів, викладачів, вихователів терпіння, такту та психологічних знань. Держава піклується про матеріальне забезпечення цих дітей. Та частіше їм потрібна не матеріальна допомога, хоча і вона важлива, а соціальна та психологічна підтримка.

Творчість — це спокій та гармонія

Галина Близнюк створює маленькі шедеври — глиняні іграшки. Від них просто неможливо відірвати погляд — яскраві, колоритні, неповторні. Кожна лялька-статуетка має свій характер, свою ідентичність. Вони наче живі. І здається, що через мить стануть вашими співрозмовниками.

Українські кікбоксери посіли третє місце на чемпіонаті світу

Нещодавно в Афінах пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA, на якому українські спортсмени здобули 61 медаль, серед яких 31 золота, 14 срібних та 16 бронзових, у підсумку виборовши третє командне місце. Така кількість відзнак — рекордна для України.

Корупціонери від футболу не дають «Десні» грати у прем’є-лізі

Недовго раділи чернігівці з приводу історичного успіху «Десни», яка вперше у своїй історії в чесній боротьбі завоювала право грати у прем’єр-лізі. Видно, це не входило до розрахунків керівників української професіональної футбольної ліги, які хотіли, щоб там грав рівненський «Верес».

Винна журналістика

Перш ніж перейти до міркувань про журналістику, давайте поговоримо про вина.

На Кільцевій з’являться вісім багатоповерхівок

Члени виконкому 6 червня ухвалили рішення про затвердження і надання містобудівних умов та обмеження забудови земельних ділянок компаніям ТОВ «Топаз» та ТОВ «Форрест-3». Крім того, для підприємств встановлено розміри пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівські гаражі чекає демонтаж

Ідеться про тимчасові металеві гаражі, які не відповідають дозвільним документам, є безхазяйними, у яких відсутні документи про право користування/власності та які використовуються для комерційної діяльності. Згідно з рішенням виконкому від 6 червня такі споруди демонтуватимуть.