четверг, 1 июня 2017 г.

Нарешті дочекалися квитанції на газ

Минулого тижня чернігівці отримали квитанції за газ одразу за два місяці — березень та квітень. Затримка, мабуть, пов’язана з намірами підняти ціну на газ від 1 квітня згідно з урядовою постановою від 22 березня «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у 2017—2018 роках)», запровадження, а потім скасування скандальної постанови НКРЕКП про введення абонплати за постачання газу.

Скільки й куди виділила міська рада додаткових мільйонів

На засіданні 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, що відбулося 25 травня, депутати міськради прийняли рішення, окрім капітального ремонту дороги до міського пляжу по вул. Береговій, спрямувати додатково кошти й на інші сфери життєдіяльності міста. Зокрема, на будівництво доріг, ремонт фонтанів, парків та заробітну плату для педагогів у ДНЗ, ПНЗ та профтехосвіті, повідомляє прес-служба міської ради.

Чернігів купить п’ять тролейбусів по 3,4 млн кожний

Черговий тендер на закупівлю Черніговом тролейбусів виграв ЛАЗ — Львівський автобусний завод.

У Чернігові хочуть встановити пішохідні знаки зі світлодіодним освітленням у нічний час

Комунальне шляхобудівельне підприємство Чернігова готується до поступового переоснащення нерегульованих пішохідних переходів на вулицях Чернігова: там будуть встановлюватися дорожні знаки зі світлодіодним освітленням у нічний час, повідомляє прес-служба міськради.

Цього літа реконструюють і «стометрівку»

Бульвар від Красної площі до перехрестя проспектів Миру і Перемоги, який ще часто називають «стометрівкою», зазнає кардинальних змін.

Мультики — справа серйозна

Привернути увагу суспільства та влади до захисту прав людини можна по-різному. Громадська організація «Центр взаємодії» в партнерстві з навчально-реабілітаційним центром № 1 м. Чернігова в рамках проекту «Студія соціальної анімації «Територія права», що адмініструється ГО «Март» за фінансової підтримки Європейського Союзу, вирішили зробити це дотепно і зрозуміло кожному. Вони разом із творчою молоддю реабілітаційного центру зробили невеличкі анімаційні ролики на правову тематику. А також ініціюють їхнє розповсюдження серед громадськості.

Поліція шукає банківського шахрая, який ошукав сім’ю на 45 тисяч гривень

До поліції звернулася сім’я жителів Прилук 1965-го, 1971-го та 1988 років народження із заявами про скоєння відносно них шахрайських дій невідомим зловмисником.

За корупцію на Чернігівщині стягнено штрафів майже на 70 тисяч гривень

Виявляється, це чи не найбільша цифра в Україні. Про це повідомив Валерій Карась, начальник відділу організації у сфері запобігання та протидії корупції Чернігівської обласної прокуратури.

Розслідування побиття школярки не порушує розумні строки його проведення

Про це заявив Сергій Розинка, керівник Чернігівської місцевої прокуратури. За його словами, у ході слідства вже встановлено повну картину подій, допитано свідків, проаналізовано всі можливі відеозаписи з місця інциденту. Повідомлення про підозру наразі отримало п’ять дівчат (із них чотири неповнолітні).

Вперше в історії «Десна» — у вищій лізі!

27 травня чернігівська «Десна» досягла найвищого успіху у своїй 57-річній історії.

Велосипед відзначив своє 200-річчя разом із Черніговом

Цього року велосипед святкує 200-річчя. Своїм народженням він зобов’язаний німецькому барону Карлу фон Дрезу, який, у відчаї від зменшення кількостей коней через низький врожай, вирішив створити двоколісний транспортний засіб.

Чернігівські військовослужбовці визначали, хто кращий на футбольному полі

Змагання з міні-футболу серед силових структур Чернігівського гарнізону відбулися 25 травня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна.

Кікбоксери-юніори вправлялися в майстерності

27 травня в Чернігові пройшли відкритий чемпіонат Чернігівської обласної організації ФСТ «Україна» з кікбоксингу та чемпіонат КПНЗ ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради. Позмагатися на татамі приїхало близько 90 учасників, у тому числі файтери з Новгорода-Сіверського, Ніжина та Сновська. Організатори чекали на більшу кількість учасників, але деяким кікбоксерам довелося відкласти рукавиці та взятися до складання ЗНО.