четверг, 25 мая 2017 г.

«Ніч у музеї» — спати нікому не хотілося


«Ніч у музеї» — це культурна ініціатива, приурочена до Міжнародного дня музеїв, що відзначається 18 травня. Започаткували акцію в 1997 році в Німеччині, і від того часу захід отримав широке поширення у країнах Європи. Чернігівські музеї не стоять осторонь нових ініціатив і вже давно приєдналися до важливого просвітницького проекту.

Щоп’ятниці — на «Зеленій сцені»

Дивовижний літній мистецький проект «Зелена сцена» відкрив свій новий сезон. Відтепер щоп’ятниці від 17-ї години на нас чекають нові зустрічі та знайомства, спілкування з музикою та арт-мистецтвом, веселі та серйозні розмови з цікавими людьми, історичні побрехеньки під час екскурсії містом.

Зовнішня реклама+поліцейська лояльність=кримінальна справа про перевищення повноважень

22 травня відбулося чергове судове засідання у справі патрульних Сергія Біленка та Антона Курочкіна. Поліцейським інкримінують 365 статтю КК (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Кримінальна хроніка тижня ( "Чернігівські відомості" № 21)

Від гарних цифр життя не покращиться

Державна служба статистики оприлюднила дані про індекс споживчих цін в Україні у квітні. Він склав у порівнянні з березнем 100,9%, а з початку року — 104,9%. Продукти харчування у квітні подорожчали на 1,2%, а з початку року — на 6,0%.

Треба вчитися рахувати гроші. Свої і громадян

Зазвичай після закінчення опалювального сезону теплопостачальні організації підбивають підсумки — у технічному плані та фінансові. Насамперед перевіряють правильність розрахунків з громадянами. Дві третини чернігівців отримують опалення від ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Чернігівці менше хворіли на грип, але більше на гострі кишкові інфекції

Як повідомив нашій газеті в.о. завідувача Чернігівського місього відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Леонід Ліждвой, упродовж І кварталу поточного року загальний рівень інфекційної захворюваності по Чернігову знизився в цілому на 0,47%.

Реконструкцію Алеї Героїв і «стометрівки» схвалили

Точний бюджет поки невідомий, але три фонтана і «стометрівка» обійдуться майже в 13,5 мільйонів гривень.