пятница, 19 мая 2017 г.

П’ять перемог «Поліських дзвіночків»

Наприкінці квітня в столиці України за підтримки Міністерства культури України, міжнародної музичної ради ЮНЕСКО та міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ» відбувся V міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича.

Бризки води, шум і дорослий азарт: у Чернігові відбулися дитячі змагання з плавання

Продемонструвати свої навички виявило бажання понад 60 учасників віком від 6 до 15 років. Загалом було 18 запливів у різних вікових категоріях брасом і вільним стилем — хто як міг.

Дощ екстриму не завада: мотоциклетне шоу вразило чернігівців

Незважаючи на те, що 13 травня була не дуже сприятлива погода, містяни все одно мали змогу подивитися екстремальне байкерське «Стант-шоу».

Одеський «десант» і «Машина часу» в Чернігові

У рамках мистецької програми «Одеса їде в гості» до Чернігова завітали представники з Південної Пальміри. Вони привезли кілька яскравих колективів — «Диксиленд», «Мы из Одессы, здрасьте», «Мануфактура Цехмейстера», «Одеські музики».

Не чекаючи змін згори: прогресивна ініціатива українських освітян

Про те, що освіта в Україні залишає бажати кращого, говорять уже тривалий час. Наразі країна перебуває в очікуванні реформи «Нова українська школа», запланованої на 2018 рік. Поки справа дійде до її реалізації, українські педагоги вже генерують ідеї, обмінюються досвідом, переймають іноземні тенденції шкільних інновацій на (не)конференціях EdCamp Ukraine.

Кримінальна хроніка тижня ("Чернігівські відомості" №20)


Порядок призначення субсидій змінюється. Уже традиційно

Після закінчення опалювального сезону Кабмін традиційно аналізує не тільки його підсумки, а й бюджетні витрати на виплату комунальних субсидій та вносить зміни до порядку їх призначення і розрахунку.