среда, 10 мая 2017 г.

Із зекономленими субсидіями знову обдурили

Вийшла урядова постанова № 300, яка передбачає зміни в порядку надання субсидій населенню. Подробиці «Відомості» викладуть у наступному номері. Але в постанові є пункт, який стосується опалювального сезону 2016–2017 років. Ідеться про зекономлені субсидії.

Мистецтво, яке перемагає наслідки атомних катастроф

Мінору Ватанабе
Україну та Японію об’єднують масштабні техногенні катастрофи — аварія на ЧАЕС і аварія на АЕС «Фукусіма 1». Наразі науковці обох країн обмінюються знаннями, намагаючись мінімізувати їх наслідки. А звичайні люди концентруються на підтримці одне одного, у тому числі за рахунок мистецтва.

Психологія проти жорстокості: як убезпечити дітей від ризикованої поведінки

Суїцидальні ігри, вияви агресії, обрання ризикованої моделі поведінки — це лише результати певних психологічних процесів. Перед безпосереднім вчинком завжди є низка факторів, які його спровокували. Тому поки суспільство сконцентроване на аналізі конкретного випадку, психологи радять придивитися до своїх дітей, обговорити з ними їхні проблеми та переглянути власну поведінку й погляди на виховання.

Ах, Одеса — перлина біля моря

Нова розважальна програма Чернігівського обласного філармонійного центру «Ліричні та веселі історії одеського дворика» на деякий час перенесла глядачів на берег Чорного моря, до теплої та сонячної Одеси. Музичне, веселе, яскраве із притаманним одеським колоритом та гумором дійство додало всім гарного настрою.

Подвійна радість чи потрійні труднощі?

Народження дитини — це завжди радість, а двох чи трьох діточок — радість у квадраті чи у кубі. Разом із тим, це й подвійні чи потрійні клопоти, навантаження, витрати та ще купа проблем і питань, на які не завжди знаходиш відповіді навіть в Інтернеті. У Чернігові мульти-батьки вирішили вирішувати проблеми разом і започаткували освітній проект «Ми» чи «Я і Я», який днями презентували в Центрі розвитку «Орігамі».