среда, 29 марта 2017 г.

39-й маршрут можуть продовжити до Шерстянки

Про це перед початком сесії міськради просили представники громади міського голову.

Для тих, хто подає е-декларацію вперше, термін їх подачі продовжили до 1 травня

За словами народного депутата України від фракції «Блоку Петра Порошенка», члена Антикорупційного комітету Верховної Ради Ігоря Артюшенка, під час нещодавнього обговорення до законопроекту було додано кілька новел: зокрема продовжено термін подачі декларацій для тих, хто вперше їх подає, до 1 травня 2017 року.

Розклад дачних маршрутів

На численні прохання мешканців міста інформуємо про розклад дачних маршрутів

Вартість проїзду таки подорожчає

На чернігівців чекає ще один удар по кишені — від 1 квітня вартість проїзду в громадському транспорті складатиме 4 грн. Рішення про це ухвалили 24 березня на засіданні міськвиконкому.
Вартість проїзду для школярів залишається незмінною — 1,75 грн за наявності учнівського квитка.

Оплески лялькарям

Найкращою виставою для молоді та дорослих на Всеукраїнському огляді-конкурсі театрів ляльок визнана вистава «Гамлет — машина» Чернігівського театру ляльок.

Кримінальна хроніка тижня

І знову шахраї

Від початку року в області скоєно понад три сотні шахрайств різних видів. Найбільш розповсюдженими залишаються так звані «телефонні» (ваш син у поліції, лікарні тощо), банківські або карткові, коли жертви називають аферистам реквізити рахунку, та Інтернет-шайхрайства під час купівлі-продажу товарів через всесвітню мережу.

У Києві з’явилася кінна поліція

У Києві на Русанівській набережній уперше патрулювала кінна поліція.

Головній книжковій скарбниці Чернігівщини — 140 років

28 березня виповнилося рівно 140 років Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Короленка.

На сцені — майбутні митці європейської України

Під гаслом «Зростай, Україно, в єдиній Європі» пройшов звітний концерт музичної школи № 1 імені Стефана Вільконського.

Чернігівців ознайомлять із японською культурою

Із 24 березня по 18 квітня у Чернігівському обласному музеї ім. В.В. Тарновського проходитиме виставка під назвою «Японія – країна сакур».

Убивство левиці було підлаштоване? Засновник цирку Kobzov уперше прокоментував ситуацію

Микола Кобзов
Гастролі одного із шоу цирку Kobzov почалися трагічно: 16 березня левиця вийшла з вольєру, напала на дресирувальника та побігла в сторону жилої території. На одному з подвір’їв хижак напав на собаку, і тоді було прийняте рішення, що тварину потрібно застрелити. Інцидент викликав хвилю обурення серед зоозахисників, а низка всеукраїнських ЗМІ почала транслювати новину разом із повідомленням про мітинг за цирк без тварин, який має відбутися 21 квітня.

Магічна прем’єра весни

23 березня журналісти мали змогу першими подивитися нову виставу Молодіжного театру « Степовий вовк» за твором Германа Гессе. Це перша інсценізація твору в Україні.

Саджали сакури та обговорювали проблеми: Чернігів зустрічав представника Японії

23 березня вперше до нашого міста завітала Іто Юрі, аташе економічного відділу Посольства Японії в Україні. У рамках візиту вона зустрілася з міським головою Владиславом Атрошенком для обговорення здобутків чинних зв’язків та перспектив подальшої співпраці.

Проїзд у маршрутках: вартість росте, а якість — ні

Чернігівці за короткий час пережили та побачили результати кількох підвищень платні за проїзд у громадському транспорті. І кожного разу поставало справедливе запитання: «Якщо ми маємо платити більше, то чи покращиться рівень надання послуг?» Зазвичай питання зависає в повітрі, і ми продовжуємо їздити в старих автобусах із жахливим сервісом.

Правозахисники звернулися до НАБУ через «обов’язкову явку» на зустріч із Березенком у Чернігові

Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» та «Антикорупційний дайджест» звернулися до Антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро з проханням з’ясувати обставини та наявність можливого примусу викладачів і студентів Чернігівського музичного училища до участі в зустрічі з народним депутатом Сергієм Березенком.