понедельник, 13 марта 2017 г.

«Як боги впадуть – безпечно не буде»: один конфлікт і безліч концептів

В основу вистави «Як боги впадуть безпечно не буде» закладена класична проблема – батьків і дітей. За одну годину глядач стає свідком розмови довжиною в життя, у якій є все: дитячі образи, усвідомлення материнських помилок, визнання власних байдужості та егоїзму. І, напевно, найгострішим післясмаком є стовідсоткове розуміння чи не всього спектру емоцій. Бо всі родини щасливі однаково, а нещасні по-своєму… Але все ж нещасні.

«Як боги впадуть — безпечно не буде»

2 березня журналісти мали змогу подивитися перший передпрем’єрний показ вистави «Як боги впадуть — безпечно не буде» за п’єсою сучасної англійської письменниці Сельми Дімітрієвич у постановці молодого київського режисера Вікторії Філончук.

«Діти допомагають дітям»

Обдаровані учні музичної школи № 1 імені С. Вільконського вирішили допомогти своїм друзям по школі й заробити самостійно кошти на придбання музичних інструментів. Благодійний концерт «Діти допомагають дітям» відбувся 5 березня в Чернігівському обласному художньому музеї.

«Якщо бажаєш — мусиш»

Нікіта Шолом, чемпіон світу з авіамодельного спорту, розповів «Відомостям» про свої наукові досягнення.

По-європейськи з українськими особливостями

Недавня зустріч керівників ПАТ «Чернігівгаз» із журналістами залишила більше запитань, ніж відповідей.

Медична реформа без кваліфікованих кадрів

Якість надання медичних послуг залежить не стільки від медичної реформи, скільки від фахівця, який їх надає. І однією з вагомих проблем галузі охорони здоров’я є кваліфікованість кадрів. А вона викликає сумніви.

За кабельне телебачення доведеться платити більше

Від березня 2017 року абоненти кабельного телебачення, які користуються ним у цифровому форматі, будуть сплачувати ТОВ «Основа-ТВ» за місяць 75 гривень. Попередні зміни вартості отримання послуг були в червні 2016 року. Тоді вона збільшилася від 55 до 65 гривень.