среда, 1 марта 2017 г.

39-річний підприємець помер на робочому місці

Чоловік був директором кафе «Чемпіон», що на вул. Льотній у Чернігові.

До уваги майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків!

4 березня об 11.00 Академія Державної пенітенціарної служби проводить день відкритих дверей.

У «Десні» триває перевірка

Міністр оборони України Степан Полторак своїм рішенням призначив комісію щодо вивчення проблемних питань в одній із військових частин 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України, що знаходиться в селищі Десні Козелецького району.

Знову про 25-ту маршрутку


Жителі мікрорайону «3-й цегельний завод» прийшли на сесію міськради протестувати проти об’єднання маршрутів № 25 та № 31.

Депутати виділили гроші на «скандальний» Стрижень і притулок для тварин

На черговій сесії міської ради депутати підтримали виділення додаткових коштів на будівництво гідротехнічної споруди на Стрижні.

5% за вихід із «тіні»

Чернігівським підприємцям ІІ групи (це ті, хто має річний дохід від 300 тис. до 1,5 млн грн і не більше 10 працівників) депутати знизили податок на 5%. «За» рішення проголосувало 37 депутатів. Податкова пільга діятиме один рік.

«Потворним» МАФам не місце в центрі?..

Чергова сесія міської ради, що відбулася 28 лютого, була не стільки продуктивною, скільки галасливою та нервовою.

Винні не собаки, а люди

У Чернігові в черговий раз зооволонтери та власники тварин обговорювали проблему безпритульних собак на вулицях міста. Це питання залишається актуальним, поки пункт тимчасового перебування тварин ще недобудований. Але є імовірність, що навіть після початку роботи установи безхатченки все одно з’являтимуться — усе залежить від культури утримання тварин.

Навесні на строкову службу планують призвати 150 чернігівських юнаків

Про це заявив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного комісаріату Сергій Москалець.

Військовий капелан: міжнародний досвід

Минулого тижня на базі Чернігівського 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту відбулася низка заходів, на яких були присутні командири рот з усіх куточків України. Головна мета зібрання — обмін досвідом, інформацією, налагодження контактів. У рамках зустрічі увагу приділяли саме морально-психологічному забезпеченню із залученням релігійної складової.

Коли «тане» асфальт

Чернігівці одностайні: у такому жахливому стані дороги міста не були ще ніколи. Здається, разом зі снігом асфальт просто розтанув.

«Дерибан» Чернігівського м’ясокомбінату перевірятиме комісія

Створити спеціальну комісію, яка б перевірила факти щодо банкрутства підприємства, вимагали на сесії акціонери Чернігівського м’ясокомбінату.

Школу № 9 у Чернігові не закриватимуть?

Так пообіцяв мер В. Атрошенко на сесії міськради після виступу мами одного з учнів цієї школи.

У Чернігові підписали угоду про соціальну адаптацію

24 лютого голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет та президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов підписали тристоронній Меморандум про співпрацю.

Якщо будуть борги за податок на землю, будувати не дозволять

Віднині при розгляді виконкомом міської ради будь-яких питань, пов’язаних із будівництвом чи присвоєнням адрес у Чернігові, відповідними міськими службами буде додатково перевірятися інформація щодо того, чи є за цими об’єктами заборгованість у сплаті орендної плати або земельного податку. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Міська рада стежитиме, куди їздить громадський транспорт

Робитимуть це за допомогою GPS-навігаторів. Уже оголошений конкурс із визначення суб’єкта господарювання на встановлення систем GPS-моніторингу.