четверг, 23 февраля 2017 г.

Чернігівці можуть залишитися без світла і тепла

І не тільки чернігівці, а й уся Україна. Не лише тому, що деякі нардепи і ветерани АТО з 25 січня блокують залізницю на кордоні з окупованими районами Донбасу і заважають транспортуванню вугілля на ТЕЦ, розташовані на підконтрольній Україні території. А й тому, що станом на 12 лютого в підземних сховищах залишилося менше 9 млрд м3 газу. Дай Боже, щоб його вистачило до кінця опалювального сезону. Але ж електроенергія і гаряча вода потрібні цілорічно.

Блог у стилістиці Фейсбук: Я думаю про…СУЇЦИДИ

Тема «синіх китів» та підліткових суїцидів коливається від всесвітньої змови таємничих модераторів із комплексом Бога та звинуваченнями батьків та суспільства, які створили надійний бекграунд для втілення гри.
Існує думка, що переслідування пабліків із китами – це полювання на відьом. Мовляв, не в Інтернеті справа, а вся ця історія – привід для введення інтернет обмежень, замилювання очей чи спосіб просування конкретної інтернет спільноти. Щоб там не було, але перші врятовані є, і за їх свідченнями вони доходили до краю саме через гру.

Рахують інфляцію по-різному, а платити доводиться за реальними цінами

Нещодавно Державна служба статистики оприлюднила дані про споживчу інфляцію в січні. Індекс цін за цими даними склав 101,2%, а на продукти харчування — 102,0%.

Очисні споруди на Стрижні побудують у будь-якому випадку

15 лютого відбувся виконком Чернігівської міської ради, на якому погодили проект змін до Програми з поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016–2017 роки. Серед інших пунктів — розроблення режиму експлуатації річки Стрижень за 110 тис. грн і збільшення суми за реконструкцію гідротехнічної споруди на р. Стрижень по вул. Героїв Чорнобиля на 3,3 млн грн (загальна сума проекту становитиме 7,4 млн грн).

Тварини-безхатченки гулятимуть нестерилізовані до літа

Будівництво пункту тимчасового утримання тварин мало завершитися наприкінці 2016 року. Проте наразі терміни здачі об’єкта суттєво змінилися: тепер його обіцяють закінчити через півроку, влітку 2017-го.

Що хочуть зробити в Чернігові в 2017-му за бюджетні лишки

За результатами виконання міського бюджету м. Чернігова за 2016 рік на кінець минулого року обліковується вільний залишок бюджетних коштів за загальним фондом у сумі майже 300 млн грн, повідомила прес-служба міської ради.

Бідним встановлять лічильники води за рахунок міського бюджету

Відповідне рішення схвалив виконком міської ради.

Поліція шукає курсантів

Чернігівським відділом поліції ГУНП в Чернігівській області здійснюється відбір кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів системи МВС зі специфічними умовами навчання для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням.

Перлини музичного романтизму

18 лютого в музичній школі № 2 продовжився розпочатий у 2014 році цикл концертів, присвячених пам’яті Євгена Богословського — видатного піаніста й педагога, ім’я якого носить музична школа.

Демографічна проблема є, а стратегічного шляху її вирішення немає

Демографічна ситуація в Україні наразі залишає бажати кращого. Економічний стан, юридична незахищеність населення, воєнний конфлікт на Сході призвели до перевищення смертності над народжуваністю. Хоча до 2014 року спостерігався певний приріст населення, у 2015-му кількість народжень скоротилася на 54 тисячі осіб.

Держава виділила на придбання інсулінів 40% від потреби

До редакції нашої газети неодноразово зверталися хворі на діабет зі скаргами на відсутність інсулінів. Вони кажуть, що майже щорічно в січні-лютому неможливо в повному обсязі отримати необхідні ліки.

Ірина Варвинець привезла срібло до Чернігова

Срібну медаль у жіночій естафеті 4х6 км на чемпіонаті світу в Хохфільцені разом із Юлією Джимою, Анастасією Меркушиною та Оленою Підгрушною завоювала чернігівка Ірина Варвинець.

Чернігівська влада не дотрималась обіцянок: додаткових місць для вигулу собак не буде

Незважаючи на підтриману чернігівцями електронну петицію та публічні обіцянки начальника управління ЖКГ Ярослава Куца, міська влада не збирається виділяти додаткові місця для вигулу собак у Чернігові. Чиновники мотивують це тим, що такі місця не передбачені Генеральним планом, повідомляє ПіК.

Не потрібні! Мер засумнівався в необхідності клубів для дітей за місцем проживання

Заслуховуючи звіт про роботу керівника Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслава Давидова, мер В. Атрошенко зробив висновок: клуби — фікція, ніяка робота там не проводиться.

Кондуктор тролейбуса розбила голову і заламала руку

Травми жінка отримала прямо під час руху тролейбуса маршруту № 1, виконуючи службовий обов’язок.

Чернігівці пропонують змінити маршрут 5-го тролейбуса

Петиція з такою пропозицією з’явилася на сайті міської ради.

Оплата за харчування школярів буде на паритетних началах

Виконком міської ради погодив зміни до міської цільової Програми розвитку освіти шляхом доповнення підпрограмою «Шкільне харчування».

27-річному чернігівцю на роботі відрізало пальці

Трапилося це на одному з підприємств по вул. Музичній.

Чернігівець «подарував» шахраям майже 50 тисяч гривень

Об'яву про продаж автомобіля «Chevrolrt Aveo» чоловік знайшов в Інтернеті на одному зі спеціалізованих з продажу автівок сайтів.