среда, 15 февраля 2017 г.

Мер закликав збирати податки активніше

У понеділок на традиційній ранковій нараді в міськраді мер звернувся до представників силових відомств із закликом навести порядок у місті та домогтися повної сплати місцевих податків.

Чернігівські перевізники почали подавати розрахунки тарифу на вартість проїзду в громадському транспорті

Діапазон — від 5.90 до 6.80

Швидко та по-діловому: чернігівці тестують шлюб за добу


Зареєструвати шлюб за 24 години в Чернігові можна від 1 лютого. За цей час експрес-реєстрацією скористалися 14 пар. Щоправда, у дев’яти випадках це була стандартна процедура, фіксація цивільного стану в службовому порядку.

Міськрада збільшує «представницькі» витрати

На засіданні виконкому мають ухвалити рішення, яким збільшуються видатки на так звані «представницькі» витрати.

Депутатам міськради виділять 4 мільйони 200 тисяч на ремонт доріг

У перерахунку на кожного депутата виходить по 100 тисяч. Відповідну програму має ухвалити виконком міської ради, засідання якого відбудеться 15 лютого.

«Зимова казка» Ани Стефанович

Свій перший концертний виступ у Чернігові молода сербська піаністка та співачка Ана Стефанович присвятила пам’яті своєї бабусі.

Першокласники склали присягу і стали пластунами

Від 7 лютого маленькі першокласники школи № 36 вже не просто школярики, а члени відомої скаутської організації «Пластуни».

Новий закон розширив коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

5 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про Вищу раду правосуддя». Про повідомив начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олег Третьяк.

У чернігівця викрали золотих прикрас на десятки тисяч гривеньТільки за один день 14 лютого жертвами зухвалих квартирних злодіїв стали двоє чернігівців.

Чернігівська поліція шукає нові кадри

Від 13 до 23 лютого 2017 року за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А проходитиме набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад (сержантського складу поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Однією закупівлею ліків проблему гепатитів не вирішити

У цьому впевнений завідувач гастроентерологічного відділення Чернігівської обласної лікарні Олег Ревко.