вторник, 14 февраля 2017 г.

Реінкарнація Нації на сцені драмтеатру

У День Героїв Небесної сотні на сцені Чернігівського драмтеатру ім. Т. Шевченка глядачам представлять виставу «РеінкарНАЦІЯ Тараса». У ній поєдналися актуальні теми для українського народу: смислова спадщина Тараса Шевченка та події Революції Гідності.

Боксерський наступ по усіх фронтах: Браво дівчата!

З 6 по 12 лютого у м. Ковель відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорок, молоді та дорослих. І дівчата з Чернігівської області показали себе з найкращого боку, продемонструвавши якісний бокс та відмінний результат!

У Києві 24 лютого - 05 березня 2017 року канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО

З такою ініціативою виступила Канадсько-Українська Фундація спільно з урядом Канади. Всі операції є безкоштовними. Очікується, що буде прооперовано близько 30-40 пацієнтів.

З Єлецького монастиря вкрали пожертви - золоті прикраси

Невідомі зламали решітку на вікнах і, віджавши металоплатиккове вікно, залізли до приміщення храму. Там з ікони «Єлецької Божої Матері» вони вкрали золоті й срібні прикраси, які люди залишали на подяку за Божу допомогу.

Немає спокою. У Чернігові вкрали пам’ятник Леніну

Фрагменти пам’ятника перебували на зберіганні на території КП «Спецкомбінат комунально-побутового обслуговування Чернігівської міської ради".