четверг, 9 февраля 2017 г.

Життя в стилі йоги

Моє знайомство з Надією Гавриловою відбулося випадково на фестивалі здоров’я, який нещодавно проходив у Чернігові. Увагу привернула струнка, підтягнута жінка, яка брала активну участь у всіх заходах. Виявилося, пані Надія — керівник школи йоги «За здоровий спосіб життя». Вирішила дізнатися більше про цю неординарну жінку й завітала на одне з її занять для початківців.

Холминська деревина в полоні на Закарпатті

Продукцію ДП «Холминське лісове господарство» зупинили на посту Закарпатської митниці ще у травні, і досі ця справа не зрушила з місця.

Програма «ПоЛіС» завершилася, але просвітницька співпраця триватиме

Результати ініціативи «Поліція і Спільнота» обговорили в Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського під час кавування з патрульними.

На сцені — піаніст Ілля Овчаренко

«Чернігівські відомості» неодноразово писали про обдарованих музикантів Чернігівської музичної школи № 1 ім. Стефана Вільконського. Своїми успіхами вони прославляють наше місто та навчальний заклад, виступаючи на престижних сценах світу та здобуваючи нагороди на міжнародних конкурсах. Особливо це стосується фортепіанної школи. Серед них — Ілля Овчаренко.

Дитина «згоріла» за ніч: В Україні активізувалася інфекція, що особливо небезпечна для немовлят

Коли у двомісячної донечки раптово піднялася температура, батьки відразу ж звернулися за медичною допомогою. Оглянувши дитину, лікар запідозрив у неї ознаки небезпечного інфекційного ураження. Немовля госпіталізували в реанімацію, але в лікарні крихітна пацієнтка пробула лише ніч і вранці, на жаль, померла. Як з’ясувалося, у дівчинки була менінгококова інфекція, пише газета Експрес.

Чернігівська громада каже музею «ТАК»

Минулого тижня «Відомості» розпочали опитування, щоб з’ясувати думку чернігівців про ймовірне створення музею міста.

В області визначили межі госпітальних округів

Їх має бути чотири з центрами в Чернігові, Корюківці, Прилуках та Ніжині. Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації повідомив начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

На Кирпоноса обікрали секс-шоп

За інформацією, яку отримали «Відомості», невідомий зламав замок і виніс з магазину товари для дорослих. 

Чернігівських школярів і надалі годуватиме КП «Шкільне». Незаконно?

Годуватиме, оскільки переможець на відкритих торгах «Послуги їдалень (Послуги з організації і забезпечення харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова на 2017 рік)» так і не визначився.
КП «Шкільне» просто визначили підприємством, яке здійснює організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова на некомерційних засадах. Про це повідомила прес-служба міськради.

Завжди юний театр


У Чернігівському обласному ляльковому театрі відбулися урочистості з нагоди 40-річчя з дня створення. На свято завітали офіційні особи, ветерани, колеги, партнери і, звичайно, глядачі — маленькі та дорослі.

Із прицілом на чемпіонат Європи

Олексій Наливайко
Минулої суботи завершилися змагання за Кубок України-2017 із важкої атлетики, які вже традиційно проводяться в Чернігові. Протягом чотирьох днів за медалі змагалося понад 200 спортсменів із 19 областей України та Києва.