среда, 1 февраля 2017 г.

Жити за міжнародними стандартами

У Чернігівському обласному диспансері розпочалася робота по впровадженню міжнародного стандарту ISO 9001:2008/ДСТУ  ISO 9001:2009.

Новітні технології в медицині

У Чернігівському онкодиспансері широко впроваджуються лапароскопічні операції, зокрема на органах жіночої статевої системи та шлунково-кишкового тракту. Про це заявив головний лікар закладу Валерій Зуб під час прес-конференції, що пройшла вчора.

Лікувати по-новому: медична реформа у запитаннях і відповідях (частина 2)

У рамках інформування громадськості про підготовку та перебіг реформи первинної ланки МОЗ України відповідає на найпоширеніші запитання, що надійшли на адресу міністерства. (Продовження). 

«Лютий — бородатий!»

Таку назву має акція, що 1 лютого вперше в Україні стартувала в Чернігівському обласному онкодиспансері.

На гостини до ліцею

Цікава зустріч відбулася днями в Чернігівському професійному ліцеї побуту. На гостини до ліцеїстів завітали ділові жінки, члени ГО «Спілка жінок України». Навчальний заклад уже 15 років очолює Тамара Копистко, член організації та лауреат конкурсу «Жінка року-2008».

Потрібна допомога

У 4-річного Тимофія Зленка рецидив лімфобластного лейкозу (рак крові). Хлопчикові необхідна пересадка кісткового мозку. Для операції в дуже стислі строки потрібні 130 тисяч євро.

Батьків зобов’яжуть 100% платити за харчування дітей

Але від інших шкільних поборів міська влада обіцяє звільнити.

Експеримент із маршрутом № 29

У Чернігові з 1 лютого в якості експерименту буде внесено зміни до схеми автобусного маршруту загального користування № 29 «Подусівка – Завод Автодеталь», починаючи з району Чернігівської обласної лікарні.

У Чернігівському онкодиспансері впроваджують електронні амбулаторні картки

Це дозволить лікарям приділяти більше уваги пацієнтам, адже їм більше не доведеться писати купу паперів. Додасть це зручності і пацієнтам — можна записатися до лікаря через Інтернет, отримати в електронному вигляді дані картки або ж результати аналізів тощо.