среда, 25 января 2017 г.

Крадуть усе

До поліції звернулася працівниця однієї з чернігівських фірм, яка повідомила, що з території прямо з автомобіля ГАЗ викрали 5 порожніх пивних кег.

Пообіцяв викупити, і «кинув»

Ще в липні 2015 року чернігівка передала своєму знайомому «Жигуля», аби той його відремонтував, а згодом і викупив.

Замість кредиту - обдурили

До поліції звернувся житель Чернігівського району із заявою на приватну фірму, зареєстровану в Києві, яку звинувачує у шахрайстві.

Розрахувався за айфон підробленими євро

Продавши через відомий український сайт оголошень свій телефон, чернігівка потрапила у халепу.

Маршруток менше — «зайців» більше: перші підсумки «транспортної реформи» в Чернігові

Зміни в транспортній сфері Чернігова викликали невдоволення в багатьох містян. Зокрема вони стосувалися маршрутів 17, 20, 25, 26, 37. Зменшення кількості транспортних одиниць, збої у графіках руху — найактуальніші питання, особливо в ранкову годину пік. Вирішення цих проблем обговорювали 24 січня представники міськради та перевізників.

«Гарна людина — не професія»

Емоційно відреагував мер В. Атрошенко на неприбраний біля бордюрів сніг на вулицях у центрі міста.

«Чернігівгаз» зухвало порушує закон

Наприкінці минулого тижня чернігівці отримали квитанції від «Чернігівгаз Збуту» по оплаті спожитого в грудні газу, і деякі з них були шоковані: в окремих будинках, де встановили загальнобудинкові лічильники газу, плата зросла в 1,5–2 рази.

Семенов є Семенов

На 6-му етапі Кубку світу з біатлону в італійському селищі Антхольц-Антерсельва чернігівець Сергій Семенов у класичній біатлонній гонці на 20 кілометрів із чотирма вогневими рубежами завоював бронзу.

Легенди спорту Чернігівщини в книзі Віктора Берегового

Побачила світ друга збірка відомого спортивного оглядача й журналіста Віктора Берегового «Спортивне сузір’я Чернігівщини». Шанувальники спорту з нетерпінням чекали продовження циклу невеличких розповідей про життя легендарних спортсменів.

Лікувати по-новому: медична реформа у запитаннях і відповідях (частина 1)

У рамках інформування громадськості про підготовку та перебіг реформи первинної ланки МОЗ України відповідає на найпоширеніші запитання, що надійшли на адресу міністерства.

Страйк працівників ДП «Чернігів-Торф» тимчасово припинено

Таке рішення трудовий колектив ухвалив у зв’язку з тим, що представники обласної влади пішли назустріч і погодилися на переговори. Проте страйк безстроковий, тому працівники можуть його розпочати в будь-який момент.

Солодкого життя не буде

На своєму останньому засіданні уряд схвалив Проект постанови «Про Державне регулювання виробництва цукру і цукрових буряків від 1.09.2017 до 1.09.2018 років». Постанова передбачає рівень споживання цукру в 2017 році в обсязі 1,64 млн тонн.

Наодинці з хворобою: хворі на цукровий діабет мають самі вирішувати свої проблеми

Наша читачка звернулася до редакції зі своєю проблемою. Пані Валентина хворіє на цукровий діабет. Щомісяця вона відвідує лікарню, де їй виписують рецепт, що дає право безкоштовно отримати відповідні ліки. Однак дістати свої медикаменти жінка не може з грудня.

У Чернігові вперше пройшов фестиваль здоров’я

 Захід проходив протягом двох днів у колишньому кінотеатрі імені Щорса.
Фестиваль об’єднав багатьох людей та організації, для яких здоров’я — не лише слово, а спосіб та справа життя.