среда, 12 июля 2017 г.

Суміш європейських стандартів та української гостинності: У Чернігові відкрився готель «Reikartz»

Історія Reikartz hotel group в Україні розпочалася у 2003 році. Тоді команда бельгійських архітекторів, промоніторивши український ринок, дійшла висновку, що в країні немає єдиної уніфікованої мережі готелів, котрі б відповідали європейським стандартам. Перший заклад облаштували у старовинному маєтку у Львові, потім мережа почала розширюватися і охопила 24 міста України. Відтепер готель «Reikartz» відчинив свої двері і для гостей Чернігова.

До нашого міста придивлялися вісім років, усі переваги аналізували прискіпливо. На користь зіграли зацікавленість іноземних бізнесменів у відвідуванні наших заводів (зокрема, йдеться про пивний), багата історія та туристичний потенціал. Про це зазначив Себастьян Кремер, виконавчий директор Reikartz hotel group. Урешті було прийняте рішення про відкриття бренду-флагмана мережі — чотиризіркового готелю «Reikartz». Будівлю для нього на вулиці Гетьмана Полуботка, 22 купили у 2012 році, а в 2016 стартувала реконструкція.

4 роки знадобилось для того, щоб розробити вдалий план робіт. Адже колишній гуртожиток ПАТ «Чернігівбуд» знаходився в доволі зношеному стані. За словами Мирона Терлецького, заступника директора Reikartz hotel group, внутрішні мережі не підлягали подальшій експлуатації. Крім того, хоч будівля не є пам’яткою архітектури, керівництво готелю прагнуло зберегти зовнішній вигляд фасадів.

У результаті був повністю замінений водопровід; вдалося «вписати» ліфт, адаптований до людей із особливими потребами. Встановлена система кондиціювання з мінімальним рівнем шуму. Для облаштування номерів використовували матеріали українських виробників.
Наразі в готелі функціонують чотири поверхи і доступні 49 номерів. Триває реконструкція п’ятого поверху, завершення якої заплановане на кінець цього року. Після неї номерний фонд поповниться ще на 20 кімнат. Також працюють над облаштуванням парковки. За словами Мирона Терлецького, нею зможуть користуватися і мешканці прилеглих будинків.

Наявні як класичні, так і номери люкс. Єдина різниця — більша площа та більша кількість меблів. Також у готелі є дві конференц-зали, укомплектовані всією необхідною технікою, ресторан, пральня. На черзі — відкриття чесько-німецького пабу та скандинавського кафе «Fika» (аналогу всесвітньо відомої мережі Starbucks).
Офіційне відкриття відбулося 5 липня, хоча готель уже місяць повноцінно функціонував (перші гості заїхали 8 червня). А згідно з інформацією про попереднє бронювання, найближчим часом заїдуть ще мінімум 30 відвідувачів.

Себастьян Кремер повідомив, що компанія постійно знаходиться в пошуку нових локацій. До того ж робота через чотири бренди розширює клієнтську базу та напрямки діяльності. Адже крім флагману «Reikartz», є тризіркові «Optima Hotel» та «Raziotel» із доступною ціновою політикою та «Vita Park», велнес-курорти, розташовані в екологічно чистих локаціях країни. Тож цілком імовірно, готельєри побачать ще більше перспектив Чернігівщини для відкриття інших закладів мережі.

Діна ВОНГ
Фото з офіціного сайту Reikartz та фото автора


Комментариев нет:

Отправить комментарий