четверг, 6 июля 2017 г.

«Mamont fest»: шалена подорож у первісні часи

14 та 15 липня на базі Мезинського національного парку (Коропський район, с. Оболоння) відбудеться фестиваль історії та творчості «Mamont fest». Подія унікальна, адже поєднує природну красу локації, історію регіону, а також різноплановість заходів. Будуть і квести, і змагання в первісних видах спорту, і кінопокази, і майстер-класи від народних умільців, і насичена концертна програма. «Первісну» стилізацію фестивалю підсилюватимуть актори, вдягнені у шкури тварин.

Відвідувачі матимуть можливість переночувати в помешканнях кроманьйонців, навіть спробувати побудувати власне первісне житло. Навчаться танцювати ритуальні танці та всіляко виявляти свої творчі здібності. Адже це чи не основна мета фестивалю — допомогти відчути себе первісною людиною, а отже, творчою та вільною. Можна буде покататися на повітряній кулі та навіть з’їздити в «сафарі-тур».Не менш вражаючою буде концертна програма. Організатори готують виступи не лише українських музикантів, але й виконавців із Білорусі та Китаю. Візьме участь і театр тіней «Fireflies». Список діджеїв та гуртів уже досить вражаючий. Дмитро Селянський, головний організатор фестивалю, розповів, що охочих виступити дуже багато і афіша досі не закрита. І це навіть попри те, що презентувати свої шоу виконавці будуть на волонтерських засадах.

Крім того, «Mamont fest» має популяризувати Мезинський національний парк для туристів, адже тут насправді є на що подивитися і з чим ознайомитись. Волонтери зазначають, що, на жаль, місце, попри свій потенціал, не достатньо відвідуване. Крім розваг та концертної програми, відвідувачі зможуть поспілкуватися з істориками, подивитися виставку скам’янілостей, насолодитися краєвидами та просто відпочити на природі.

Організатори забезпечують комфортні умови перебування: створюють дитячу зону, впорядковують пляж, навіть будують ресторан. Додатково збільшать кількість убиралень та місць, де можна прийняти душ.

Квиток на «Mamont fest» обійдеться в 70 грн, якщо купувати заздалегідь. І 100 грн — безпосередньо на місці. Всі виручені кошти організатори обіцяють спрямувати на подальше впорядкування пляжів, місць відпочину в Мезинському національному парку, а також на велику дерев’яну статую, котру встановлять на березі річки. До речі, з минулого року залишились фігури неандертальця та мамонта. Цю колекцію планують поповнювати й надалі.

Доїхати до місця проведення можна прямим рейсом із Чернігова. Також на сторінці фестивалю у Фейсбуці (https://www.facebook.com/mamontfest) є можливість відшукати попутників.
«Mamont fest» проводиться вдруге. Після минулорічного успіху відвідувачам запропонують ще більше локацій та розваг. Крім того, фестиваль уже набув статусу міжнародного.

Попри наявність суперечностей із керівництвом парку, організатори «Mamont fest» запевняють, що всі юридичні формальності врегульовано.

Діна ВОНГ
Фото з минулорічного фестивалю «Mamont fest» надані організаторами

Комментариев нет:

Отправить комментарий