среда, 5 июля 2017 г.

На концерті з нагоди Дня Конституції діти отримали опіки прямо на сцені


Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написала Яніта Мушинська, керівник відомого чернігівського модельного агентства «DEFILE MODELS’CITY».

Очевидно, сцена під пекучим сонцем настільки розжарилася, що дітки отримали на ногах опіки з пухирями. При цьому над сценою не було навіть елементарного навісу.

«Виступали вчора, 28 червня, із малюками на сцені в міському парку, і невже так дорого було захистити сцену від сонця, зробити повноцінну сцену для дітей. Під палючим сонцем виступали колективи з 12.00. У ведучого обгоріло обличчя, а діти отримали опіки на ніжках. Наші дітки пішли з пухирями на ногах. Там можна було й сонячний удар отримати!!! У нас номер був босоніж, і ось результат виступів…» — пише Яніта.

І додає: «Я навіть не зрозуміла, чому вони так поводяться на сцені? Там, де на місці потрібно стояти — діти стрибають. Чотири дитини з опіками та пухирями за три хвилини. Стояли всі і плакали після виступу. Навіщо так? Більше ніколи не піду на таке... Бідні мої малятка».

Користувачі Фейсбуку з обуренням коментували допис Яніти. На жаль, пише один із користувачів, із року в рік — одне й те саме! «Нічого не змінюється. Шкода дітей, наші також під цим сонцем парилися!», — написав він. А інший констатує: «Усі гроші пішли на розворот пам’ятника. Мистецтво для нашої влади на 48 місці. А тим більше — дітки... Дуже сумно».

Комментариев нет:

Отправить комментарий