среда, 5 июля 2017 г.

«Накосячили по повній»: Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов назвав чернігівський тендер «зрадою тижня»

Підготовку і проведення Управлінням капітального будівництва Чернігівської міськради тендера на капітальний ремонт міського палацу культури заступник міністра розкритикував на своїй сторінці у Facebook.

«Ну і накосячили по повній. По-перше, визначили код закупівлі як ДК 021:2015: 45453000-7 — «Капітальний ремонт і реставрація», а в техзавданні ми вже бачимо інший предмет закупівлі, а саме «Виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт».

По-друге, за законом тендера, документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, зокрема відповідну технічну специфікацію.
Цього всього замовник не надав. Як учасники могли коректно підготувати тендерні пропозиції без проектно-кошторисної документації — загадка. Та все ж два учасники таки «відчули», що вимагається, і подали пропозиції. Економії з цієї закупівлі, як не дивно, немає», — написав він.

При цьому, як зазначає громадський активіст Олександр Гашпар, участь у тендері на 12,8 мільйона гривень брали дві фірми. Перемогла фірма «МЖК-сервіс», що належить депутату Чернігівської міськради від «Нашого краю» Ігорю Желдаку. Другим учасником була компанія ТОВ «РБК-Спецмонтаж», 50% корпоративних прав котрої належать його дружині Людмилі Антоненко.

Це, до речі, не перший тендер, що розігрують між собою ці дві компанії, повідомляє Олександр Гашпар.

Комментариев нет:

Отправить комментарий