среда, 12 июля 2017 г.

До опалювального сезону майже готові

Про це вели мову представники теплогенерувальних підприємств міста.

Із минулим опалювальним сезоном і ПАТ «Облтеплокомуненерго»
і КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» впоралися без аварій та перебоїв у постачанні тепла. Усі проблеми, пов’язані з блокадою вугілля та іншими соціально-економічними факторами, торкнулися лише підприємств, а не споживачів. Наразі йде підготовка до наступного опалювального сезону, половина робіт уже виконана.

Так генеральний директор ТОВ «ТехНова» Олексій Щербина зазначив, що з квітня проводяться ремонтні заходи. Загалом на них заплановано 64 млн грн, 25 із яких уже опрацьовані. Кошти спрямують на обладнання станції та мереж. На останні, до слова, виділено 4,5 млн грн.
Щодо накопичення палива, то на підприємстві вже знаходиться 35 тонн вугілля. Потрібно ще стільки ж.

Юрій Щербина також зазначив, що всі об’єкти, котрі обслуговує «ТехНова», обладнані вузлами обліку теплової енергії.

Заступник голови правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» Тетяна Водник повідомила, що за опалювальний сезон 2015—2016 підприємству не вдалося накопичити достатню кількість коштів. Саме тому на сьогодні приладами обліку оснащено лише 47% житлового фонду.

Фінансовий стан після останнього опалювального сезону покращився, тому показник у серпні планують підняти до 75%. А вже до січня 2018 мають встановити прилади на всіх об’єктах житлового фонду. Наразі вже закуплено 108 лічильників на 4,5 млн грн.

Серед запланованих робіт 60% уже виконано. Тому Тетяна Водник зазначає, що можна з упевненістю говорити про готовність до початку опалювального сезону.


Цікаво 


За словами Олексія Щербини, із 35 тисяч квартир, котрі обслуговує «ТехНова», 20,5 тисяч отримують субсидію. Ще 4,5 тис. абонентів користуються пільгами.

Діна ВОНГ


Комментариев нет:

Отправить комментарий