среда, 12 июля 2017 г.

Чернігівські рятувальники заявили про корупцію у відомстві

Минулого тижня представники профспілкового комітету первинної профспілкової організації Чернігівського міського відділу управління ДСНС зібрали прес-конференцію, на якій озвучили порушення з боку свого керівництва. Говорили про перевищення службових повноважень та ознаки корупційної діяльності в роботі начальника управління області Романа Гордового.

Ідеться про замовлення хімічної чистки наметів вартістю 30 тисяч грн. За словами рятувальників, ці роботи так і не були проведені, хоча кошти під цю статтю витрат списали. Крім того, представникам профспілки вдалося з’ясувати, що фірма-виконавець навіть не займається такого роду діяльністю.

Також на прес-конференції розповіли про схему закупівлі форменого одягу. Постачальник один і той же, оплата здійснюється в один день, але ділиться на кілька замовлень (аби не перевищувати допорогову суму). Тендери для цієї закупівлі не оголошуються.

Зазначили і про тиск із боку керівництва. Зокрема, Віталій Подорван, колишній заступник аварійно-рятувальної частини — начальник ГРР АРУ аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Чернігівській області, розповів про своє звільнення, яке він вважає незаконним. На його думку, причиною цьому стала його активна профспілкова діяльність.

Представники профспілки написали відповідні листи до НАБУ, Генеральної прокуратури та НАЗК. А також обіцяють мітингувати, якщо їх не почують.

Комментариев нет:

Отправить комментарий