понедельник, 3 июля 2017 г.

Сергій Шкарлет знову обраний на посаду ректора ЧНТУ

Бажаючих обійняти посаду ректора Чернігівського національного технологічного університету, крім чинного ректора Сергія Шкарлета, за термін, визначений законодавством України, не знайшлося — кандидатура була одна.

Між тим виборчий процес відбувся належним чином. Під час перевиборної агітації кандидат активно спілкувався зі своїми виборцями, знайомив їх зі своєю програмою та очікував на їхню підтримку. Вони його не підвели: 89% — «за». Результат свідчить про те, що науково-педагогічний колектив, а саме він був головним виборцем, довіряє своєму керівнику. Саме під керівництвом Сергія Шкарлета університет став потужним навчальним закладом України і впевнено рухається вперед.

Доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Сергій Шкарлет очолює університет із 2010 року. За часи його керівництва до складу університету ввійшли Державний інститут права, соціальних технологій та праці, Державний інститут економіки та управління, Навчально-науковий інститут управління та адміністрування, коледж економіки та технологій, Коледж транспорту та комп’ютерних технологій.

Сьогодні ЧНТУ — найбільший в області багатопрофільний навчальний заклад четвертого рівня акредитації, головним завданням якого є підготовка високопрофесійних фахівців та управлінців, які стануть конкурентоспроможними в усіх сферах виробництва та бізнесу. Майже 10 тисяч студентів, що навчаються на 9 факультетах, мають можливість пройти стажування не лише в Україні, а й за кордоном.

Університет має гарний науковий потенціал, на контрактній основі тут здійснюють підготовку 80 аспірантів та 10 докторантів. Університет почав приймати студентів із Африки, Індії, Казахстану, їх чисельність постійно зростає. Усі ці досягнення дали можливість молодому та перспективному вченому вибороти право й надалі очолювати університет.

Марта ЄЛІСЄЄВА


Комментариев нет:

Отправить комментарий