четверг, 6 июля 2017 г.

Чернігівський велосипедист Андрій Пономар став чемпіоном України


З 30 червня до 2 липня у Дніпрі проходив чемпіонат України з велоспорту на шосе з олімпійських дисциплін серед юнаків та дівчат. Загалом команда Чернігівської області продемонструвала високий рівень підготовки та майстерності й посіла друге місце.

Вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради, кандидат у майстри спорту України, Андрій Пономар в індивідуальній гонці на час (20 км) виборов золоту медаль. У командному заліку загальний результат збірної області був другим.

 До речі, за результатами попередніх стартів спортсмен пройшов відбір на Олімпійський юнацький фестиваль, тож наступний його старт відбудеться в Хорватії.
Директор Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради Ігор Григор’єв зазначає, що Андрій завжди демонстрував високі спортивні результати і з перших занять виявляв потенціал успішного велосипедиста. «Він займається велоспортом з десяти років у тренера-викладача Аксюти Миколи Дмитровича. З перших своїх тренувань Андрій виділявся серед однолітків. Завжди був наполегливим, старанним, і це дало свій результат: він блискуче представляє нашу школу на всеукраїнських змаганнях і заслужено отримав шанс представити нашу країну на змаганнях у Хорватії», — зазначив Ігор Григор’єв.

Комментариев нет:

Отправить комментарий