понедельник, 3 июля 2017 г.

У Чернігові запрацює школа бізнесу для підлітків

Уже з вересня в Чернігові у нашого підростаючого покоління з’явиться можливість відчути себе на деякий час справжніми бізнесменами. У місті відчинить двері перша школа бізнесу для дітей та підлітків. «Відомості» побули на дні відкритих дверей школи й дізналися, як відбуватиметься навчання.

Керівник школи Олена Пономаренко докладно розповіла про напрямки діяльності та познайомила присутніх із майбутніми тренерами. Навчання обіцяє бути дійсно цікавим і корисним. Підліткам запропонують не теоретичні знання, а практичне занурення у непростий світ бізнесу. Їм допоможуть більше дізнатися про майбутні професії, познайомлять із психологією бізнесу, діти стануть більш освіченими фінансово. Їх навчать нестандартно мислити, уміти продавати свої здібності та можливості, не лише витрачати гроші, а й заробляти їх.

Усе навчання, обіцяє Олена Пономаренко, буде побудоване на постійній зміні видів діяльності, проходитиме у формі ігор, турнірів, тренінгів. Присутні на презентації школи взяли участь у рольовій грі — батьки та діти продавали свої здібності. Більш активними були діти, вони й отримали більший прибуток. До офіційного відкриття школи буде працювати літній табір для підлітків. Про подробиці більше дізнавайтеся на сайті школи.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий