понедельник, 3 июля 2017 г.

Щоб відремонтувати, треба попросити

До редакції «Відомостей» звернулася Тетяна, жителька вул. Чернігівської, що в мікрорайоні Півці. Вона просила з’ясувати, чому так і не зроблений довгоочікуваний ремонт вулиці, у той час як сусідню вулицю вже ремонтують. Можливо, тому, що там живе депутат однієї з рад міста, запитує пані Тетяна.

«Відомості» підготували інформаційний запит до Чернігівської міської ради й отримали відповідь, із якої випливає, що для того, аби пришвидшити ремонт, треба… активніше співпрацювати з депутатами. Наводимо відповідь на наш інформаційний запит.

«Щодо питань ремонту доріг у місті загалом і зокрема в мікрорайоні Півці вулиці Чернігівської

Перелік об’єктів, на яких Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради виконує роботи щодо капітального та поточного ремонту магістральних доріг і доріг приватного сектору, формується з урахуванням звернень громадян та депутатів Чернігівської міської ради відповідних округів. Перелік таких об’єктів затверджується депутатською постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження Чернігівської міської ради.

У 2017 році до переліку об’єктів, погодженого комісією, вул. Чернігівська не входить. Найближчим часом ремонт дорожнього покриття на цій вулиці не проводитиметься.
Можливо виконати ремонт доріг приватного сектору завдяки реалізації Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016–2020 роки (у подальшому Програма), ініційованої депутатами районних у місті Чернігові рад та затвердженої сесією Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2016 року (12 сесія, 7 скликання).

Ця Програма передбачає фінансування ремонтних робіт у пропорції 80/20. Відповідно до Програми, 80% коштів від повної вартості робіт виділяє міська рада з місцевого бюджету, а жителі, створивши орган самоуправління населення (ОСН), надають 20%. Це можуть бути як власні кошти громадян, так і фінансування, залучене ними від інвестора.

Саме за цією Програмою проходять ремонтні роботи на вул. Ривкіна. Скористатися Програмою можуть жителі будь-якої вулиці приватного сектору, де створений ОСН.

За інформацією Управління ЖКГ Чернігівської міської ради»

Комментариев нет:

Отправить комментарий