понедельник, 3 июля 2017 г.

«Десну» викинули до першої ліги

Федерація футболу України оприлюднила список команд, які в сезоні 2017-2018 років гратимуть у першій лізі. Серед них і чернігівська «Десна», яка за результатами виступів у минулому сезоні завоювала право грати у вищій лізі.

Але з часом все більше стає зрозумілим, що рішення щодо «Десни» корупціонери від футболу прийняли задовго до закінчення чемпіонату в першій лізі. І відповідальність за порушення футбольних кодексів їх не лякає. Тому рішення приймалося за півтора місяці до початку нового чемпіонату, ніхто не приїжджав до Чернігова, щоб ознайомитися з дійсним фінансовим становищем «Десни» та її планами щодо розвитку інфраструктури.

У такому випадку навіщо взагалі проводити змагання: визначте переможця — того, хто запропонує більше грошей.

Ганебну роль у цій історії зіграв заступник голови ФФУ Олександр Бандурко, який обґрунтував злочинне рішення. Не краще виглядає і голова федерації, нардеп від БПП Андрій Павелко. Коли майже 500 чернігівських вболівальників поїхали до Києва пікетувати федерацію, їх затримали правоохоронці, бо горе-голова повідомив, що з Чернігова їдуть «тітушки». Небачений цинізм! Немає в Чернігові «тітушок», пане Павелко, є патріоти міста й України. І вони будуть і надалі захищати честь свого міста.

На жаль, керівництво клубу не наважилося звернутися безпосередньо до УЕФА, яка б, безумовно, запровадила санкції до ФФУ і примусила б її дотримуватися спортивного принципу. Звернення ж до віце-президента УЕФА Григорія Суркіса нічого не дає, бо у нього зараз серйозні фінансові проблеми — йому не до «Десни».

Добре, що нарешті «прокинувся» Владислав Атрошенко, але запізно. Якби він та Валерій Куліч втрутилися вчасно, бути «Десні» у прем’єр-лізі. Бо вже сьогодні зрозуміло, що рівненський «Верес» не готовий грати у «вишці» ні зі спортивної точки зору, ні з наявності інфраструктури. Наразі домашні матчі збирається грати не в Рівному, а у Львові — близенький світ.


Комментариев нет:

Отправить комментарий