среда, 12 июля 2017 г.

У Чорнобильській зоні може запрацювати «Безпечне місто»

Пропозицію впровадження такої системи відеоспостереження висунув голова Національної поліції України Сергій Князєв. За його словами, цей механізм, інтегрований в автоматизовані системи Нацполіції, дозволить вирішити низку питань із виникнення пожеж, незаконного проникнення та крадіжок у зоні відчуження.

Нагадаємо, «Безпечне місто» — це система, що дозволяє вести відеоспостереження в реальному часі. Більш того, реагує на порушення й одразу сигналізує на центральний пункт. Наразі очільник ГУ НП в Київській області має підготувати звіт про необхідну матеріально-технічну базу для встановлення цієї системи в Чорнобильській зоні.

Від початку року вже сталося 32 пожежі, зафіксовано 144 випадки незаконного проникнення. Про це йшлося на міжвідомчій нараді МВС щодо безпеки в зоні відчуження. Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін повідомив, що наразі рятувальники застосовують техніку гасіння пожежі в цілодобовому режимі.

Питання боротьби зі сталкерством досі лишається відкритим. Здійснювати максимальний контроль за нелегальними подорожами до зони стане можливо завдяки функціонуванню системи відеоспостереження.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий