четверг, 1 июня 2017 г.

Кікбоксери-юніори вправлялися в майстерності

27 травня в Чернігові пройшли відкритий чемпіонат Чернігівської обласної організації ФСТ «Україна» з кікбоксингу та чемпіонат КПНЗ ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради. Позмагатися на татамі приїхало близько 90 учасників, у тому числі файтери з Новгорода-Сіверського, Ніжина та Сновська. Організатори чекали на більшу кількість учасників, але деяким кікбоксерам довелося відкласти рукавиці та взятися до складання ЗНО.

Турнір приурочений до Дня захисту дітей, тому подарунками забезпечили всіх. Але юні кікбоксери билися не стільки за призи, скільки за усвідомлення власного професійного рівня. Тим паче, що оцінювали його не тільки суворі тренери, але й титуловані кікбоксери.
Сергій Шрам, чинний чемпіон світу з кікбоксингу, запевняє, що з кожним роком юні бійці демонструють все вищий рівень підготовки, зростає нове покоління майбутніх призерів. Діти постійно цікавляться, що їм потрібно вдосконалити та розпитують, на що звертають увагу судді на міжнародних змаганнях.
Не лише порадами, а й практикою допомагають новому поколінню визнані чернігівські кікбоксери. Як зазначає Андрій Кужельний, директор ЧОО ФСТ «Україна», заслужений тренер України, наразі чемпіони не лише захищають честь області на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а й тренують молодь. І це дуже потужний мотиваційний фактор: боєць бачить досягнення свого наставника, розуміє, що вони реальні, тому у свою чергу теж максимально викладається на татамі. Більше того, кікбоксинг особливо дисциплінує та підвищує рівень амбіцій: бійці демонструють силу в суворих умовах професійного спорту, а не де-небудь на вулиці.

Поки юні файтери билися на регіональних змаганнях, чотири досвідчені спортсмени збираються на чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA, який проходитиме в Афінах від 30 травня до 4 червня. Україну представлятимуть заслужений майстер спорту Сергій Лисюк, майстер спорту Михайло Єрко, кандидати в майстри спорту Дмитро Безбородько та Сергій Кужельний.

Керівництво ЧОО ФСТУ «Україна» дякує за допомогу спонсорам, які сприяють організації регіональних змагань та підтримують спортсменів на всеукраїнських і міжнародних турнірах. Адже чемпіонський потенціал Чернігівщини дуже потужний, інша справа — фінансове забезпечення участі у змаганнях, де його можна реалізувати.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий