четверг, 1 июня 2017 г.

Скільки й куди виділила міська рада додаткових мільйонів

На засіданні 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, що відбулося 25 травня, депутати міськради прийняли рішення, окрім капітального ремонту дороги до міського пляжу по вул. Береговій, спрямувати додатково кошти й на інші сфери життєдіяльності міста. Зокрема, на будівництво доріг, ремонт фонтанів, парків та заробітну плату для педагогів у ДНЗ, ПНЗ та профтехосвіті, повідомляє прес-служба міської ради.

Від 1 липня підвищуються тарифні розряди педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету Чернігова. Тож додаткові витрати місцевого бюджету складуть близько 4,3 млн грн.
Крім того, депутати додатково виділили кошти на енергоефективну реновацію (реконструкцію) школи № 11 (3,9 млн грн), на поточний ремонт дитсадків та шкіл для усунення наслідків аварійних ситуацій, які виникають (2 млн грн), на придбання 24 бензокосарок (168 тис. грн). Загалом на освітні заклади міста додатково виділено 9,8 млн грн коштів міського бюджету.
На сферу житлово-комунального господарства загалом додатково виділені кошти в сумі 74,3 млн грн. Це, зокрема, капітальний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі — 35,3 млн грн, реконструкція фонтанів на Алеї Героїв — 16,8 млн грн, будівництво фонтанів у сквері Б. Хмельницького — 9,2 млн грн, поточний ремонт доріг – 9 млн грн.

У сквері Б. Хмельницького також будуть проведені роботи з реконструкції газону та зелених насаджень: видалення старих дерев і корчування пнів, насадження нових дерев та кущів, живої огорожі та квітника, встановлення металевих конструкцій із термочашами. На це виділено 4,2 млн грн.

Комментариев нет:

Отправить комментарий