вторник, 27 июня 2017 г.

Університет «Україна» в очікуванні чернігівських абітурієнтів

Із нового навчального року Чернігівська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» прийме перших студентів. Керівництво готується до вступної кампанії, яка розпочнеться вже з 1 липня, а майбутні студенти, які саме оговтуються після написання ЗНО, ще не всі обрали свій майбутній шлях. Тож тим, хто ще вагається, пропонуємо завітати до університету «Україна».

Філії цього відомого навчального закладу є майже в усіх обласних центрах України. Лише Чернігів та Львів досі не були представлені на мапі університету. Нарешті це непорозуміння вирішено, і чернігівські студенти зможуть отримати престижну освіту у відомому вищому навчальному закладі.

Університет випустив уже не одне покоління студентів, тримає руку на пульсі сучасних вимог. Тому сьогодні пропонує молодим людям перспективні напрямки навчання, які в подальшому нададуть можливість гарного працевлаштування. Як отримати європейську освіту, що є метою багатьох молодих людей, розповідає керівник Чернігівської філії, знаний чернігівець і освітянин із багатим досвідом Володимир Купріяненко.

— Володимире Петровичу, розкажіть про переваги навчання в університеті «Україна». Які спеціальності можна буде набути у виші?

— Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» вже має свою історію. Він створений у 1998 році і здобув гарну репутацію. Зараз у ньому навчається понад 16 тисяч студентів. Нинішнього року до цієї великої родини долучаться і випускники шкіл Чернігівщини. Університет запрошує на навчання молодь для отримання престижної професії освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра, доктора філософії.
Університет пропонує величезний вибір спеціальностей, і кожен зможе обрати саме ту, яка йому найбільше до вподоби. Також при університеті працює коледж «Освіта», який запрошує тих, хто закінчив 9 класів і мріє продовжити навчання, отримати гарну спеціальність. Скажу, що ми будемо готувати журналістів, психологів, соціальних працівників та ще багатьох спеціалістів. Наші випускники отримують державний диплом, який визнається європейською спільнотою.

— Чому університет має у назві слово відкритий?

— Відкритий, тобто доступний для всіх верств населення. Університет «Україна» — єдиний у нашій країні вищий навчальний заклад інтегрованого типу, у ньому можуть навчатися люди різного віку, із різними можливостями, рівнями підготовки та станом здоров’я. Навчальний процес відбувається під пильною увагою досвідчених викладачів та наших закордонних колег. Крім того, студенти проходять ознайомчі сесії та стажування за кордоном. Університет пропонує багато програм, які дозволяють отримувати освіту в одному з вищих начальних закладів Європи.

— Майбутніх студентів цікавлять ще й суто практичні речі. Наприклад, випускників із районів області цікавить, чи надається гуртожиток, чи матимуть вони стипендію, як узагалі буде організований процес навчання?

— Почнемо з форм навчання. Вони можуть бути різними. Сучасні технології дають можливість навчатися як стаціонарно, так і заочно, індивідуально чи дистанційно. Щодо гуртожитку. Ми маємо можливість надати його всім, хто потребує. Університет — заклад недержавної форми власності, тому навчання в ньому платне, але, враховуючи те, що ми тільки починаємо свою діяльність у Чернігівській області, плата буде значно нижчою, ніж в інших навчальних закладах.

— Володимире Петровичу, ви довгий час очолювали управління освіти Чернігівської міської ради. Звикли більше спілкуватися зі вчителями та учнями. Тут зовсім інший рівень, трохи нова для вас сфера діяльності. Чому ви вирішили очолити Чернігівську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини?

— Університет «Україна» очолює людина, яку я добре знаю, — це перший міністр освіти незалежної України Петро Таланчук. Він запропонував мені цю посаду. Сподіваюся, що великий освітянський досвід допоможе мені у становленні гарної освіти європейського рівня в нашій країні та нашому місті. Хочу привітати своїх колег із закінченням навчального року та побажати їм успіхів. Маю надію, що разом ми здатні підготувати висококласних фахівців для будь-якої галузі народного господарства.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий