среда, 14 июня 2017 г.

Чернігівські боксери отримали новий професійний ринг

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» мав усі необхідні умови для тренування спортсменів. Щоправда це не стосувалося найголовнішого — рингу. Старий ринг експлуатувався з 1995 року, одна його половина була заводська, іншу доробляли самотужки. Зам’яке покриття не лише заважало повноцінним тренуванням, а й загрожувало можливим травмуванням.

13 червня офіційно був презентований новий ринг українського виробника, придбаний за кошти міської влади. Він відповідає всім необхідним стандартам для проведення професійних змагань як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. Його вартість — 140 тис. грн. Відрізняється високою якістю та має 10 років гарантії, чим не відрізнялися інші варіанти, які розглядалися.

Крім рингу, представники міської влади подарували спортсменам боксерську грушу.
Як зазначив Євген Артюх, голова Чернігівської обласної та міської федерацій боксу, боксери Чернігівщини — одні з найкращих в Україні. Тож новий ринг, який відповідає всім вимогам якості, сприятиме подальшому якісному розвитку спортсменів.

На відкритті був присутній міський голова Владислав Атрошенко. Відзначив подію жартом: пообіцяв надсилати до школи недолугих чиновників у якості спаринг-партнерів для боксерських тренувань.

Комментариев нет:

Отправить комментарий