среда, 14 июня 2017 г.

Михайло Коцюбинський. У колі друзів

9 червня закінчив свій другий сезон літературно-мистецький проект, присвячений життю та творчості нашого земляка Михайла Коцюбинського.

Кожна зустріч у рамках проекту — це нова сторінка життя письменника, інколи невідома широкому загалу. Перший сезон «Михайло Коцюбинський. Знайомий незнайомець» привернув увагу багатьох шанувальників його таланту, і вони із задоволенням продовжили знайомство із таємницями його життя — кохання, особистих стосунків, спілкування з друзями тощо. Цього разу учасники літературного вечора дізналися про цікаві факти взаємин юного Павла Тичини та вже відомого Михайла Коцюбинського.

Молодий поет вважав Коцюбинського своїм хрещеним батьком у літературі, бо перші його вірші були прочитані у вітальні письменника, саме він, розгледівши талант, допоміг Тичині опублікувати свої перші твори в літературному журналі. Ця знакова зустріч на все життя залишила слід у його пам’яті.

Автор ідеї літературно-мистецького проекту Наталія Коцюбинська підготувала цікаву інформаційну частину. А документи та листи того часу викликали підвищений інтерес у присутніх.

Щоп’ятниці збираються шанувальники творчості митця у його будинку. За чашкою чаю, як і сто років тому, вони спілкуються, слухають музику і дізнаються багато нового про людину, яка прославила українську культуру та наше місто.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий