среда, 7 июня 2017 г.

На Чернігівські гаражі чекає демонтаж

Ідеться про тимчасові металеві гаражі, які не відповідають дозвільним документам, є безхазяйними, у яких відсутні документи про право користування/власності та які використовуються для комерційної діяльності. Згідно з рішенням виконкому від 6 червня такі споруди демонтуватимуть.

На об’єкти наклеюватиметься спеціальна наліпка з повідомленням власника про необхідність надати уповноваженому органу документи на розміщення гаража. На це відводиться два тижні, після чого комісія з демонтажу встановлює строк (до тридцяти календарних днів), коли власник має демонтувати споруду самотужки, або це відбуватиметься примусово.
До цієї процедури за потреби можуть бути залучені представники державних органів, міських служб та організації, а за дотриманням порядку слідкуватимуть представники Національної поліції.

Гараж відключать від мереж, демонтують, опломбують та перевезуть на майданчик тимчасового зберігання. У випадку виявлення транспортного засобу, роботи припинять на два тижні. Буде направлений запит до реєстраційного центру МВС з метою виявлення власника та подальше повідомлення про необхідність надати відповідні документи. Якщо власник не з’явиться протягом зазначеного терміну, транспортний засіб перемістять на майданчик тимчасового зберігання.

Якщо демонтувати гараж цілісно не вдасться, він може бути розділений на конструктивні елементи. Наявне всередині майно буде описане та занесене до відповідно акта. Відповідальність за його збереження нестиме суб’єкт господарювання, який здійснив демонтаж.

Роботи з демонтажу реалізовуватимуться за рахунок коштів міського бюджету, виділених уповноваженому органу (муніципальній поліції). До слова, йдеться про 371,4 тис. грн.
Повернення гаража та майна власнику неможливе без відшкодування витрат.
Демонтована споруда перебуватиме на майданчику тимчасового зберігання протягом шести місяців після повідомлення Національної поліції про знахідку. Якщо за цей час власник не знайдеться, майно перейде до Фонду комунального майна Чернігівської міської ради.
За словами начальника КП «Муніципальна поліція» Віталія Хрустицького, наразі в місті 786 незаконних гаражів. Ще 243 потребують перевірки документації. На знесення вже претендують 90 об’єктів: рішення щодо їх демонтажу буде ухвалене на засіданні відповідної комісії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий