среда, 14 июня 2017 г.

Зіркова прем’єра Любові Веселової

Вистава-бенефіс «Дорога Памела» за п’єсою Джона Патріка — чудове завершення театрального сезону Молодіжного театру. Прем’єру чернігівці вже побачили 11 червня. Перші враження, що Джон Патрік написав п’єсу спеціально для заслуженої артистки України Любові Веселової, настільки підходить їй ця роль.

Вистава перетворилася на яскраве дійство, де актори забувають про те, що вони на сцені. Головні герої розповідають смішну історію про самотню стареньку жінку — Памелу Кронкі, у чиє буденне життя вриваються троє авантюристів, які представляються компаньйонами відомої парфумерної фірми. У них народжується план, як за допомогою чудернацької дами отримати солідну страховку. Роль жертви вони пропонують Памелі.

Творчій платформі «МайАрт», що діє при Молодіжному театрі, вдалося створити чудовий акторський тандем. Поряд з Любов’ю Веселовою — її колеги по театру Микола Пономаренко й Олексій Биш та сімейна пара артистів музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Світлана та Володимир Сураї. Вони чудово доповнюють один одного, але все ж таки головною героїнею вистави стала Любов Веселова.

Життєстверджуюча вистава наповнена гумором, музикою та спецефектами і дарує глядачам чудовий настрій. Рекомендуємо до перегляду.

Марта ЄЛІСЄЄВА


Комментариев нет:

Отправить комментарий