четверг, 1 июня 2017 г.

Чернігівські військовослужбовці визначали, хто кращий на футбольному полі

Змагання з міні-футболу серед силових структур Чернігівського гарнізону відбулися 25 травня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна.

Заявку на участь подали 8 команд, однак на поле вийшло 7. Одна зі збірних відбула в зону АТО.

Зв’язківці, нацгвардійці, рятувальники, прикордонники та ветерани АТО з ентузіазмом поставилися до змагань. По-перше, футбол — одна з найулюбленіших ігор військовослужбовців. Крім того, за словами Ростислава Феніча, представника команди Державного наукового-випробувального центру ЗСУ, багато учасників раніше виступали за шкільні, міські, обласні збірні, тому вчергове скористалися шансом згадати юність.

По-друге, подібні заходи — це потужна психологічна розрядка. Як зазначає Руслан Карпінський, начальник фізичної підготовки та спорту оперативного командування «Північ», мета змагань — не стільки підвищити фізичну загартованість, скільки сприяти розвитку ділових якостей, налагодженню неформальної комунікації між представниками різних підрозділів. Саме тому ОК «Північ» намагається регулярно проводити подібні змагання, і не лише з футболу. Так, бійці вже готуються до участі в літньому військовому біатлоні, який відбудеться на Гончарівському полігоні.

В організації та проведенні змагань військовослужбовцям сприяють представники Чернігівського обласного осередку фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Наразі, за словами Андрія Кужельного, голови зазначеного ФСТ, вже спільними силами проведено шість змагань, і ще п’ять заплановано. Такі заходи — це спосіб об’єднати бійців та подарувати позитивні емоції. Адже кого не збадьорить спортивний азарт, свіже повітря та гарна компанія?

Діна ВОНГ


Комментариев нет:

Отправить комментарий