среда, 14 июня 2017 г.

ЄС сприяє сталому енергетичному розвитку українських міст

19 червня у м. Славутичі відбудеться урочисте відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні, що розпочнеться з церемонії підписання Угоди мерів 30-ма українськими містами.

У Європейському тижні сталої енергії цього року візьмуть участь Томас Фреллесен, заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні; Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Володимир Гаразд, президент Асоціації «Енергоефективні міста України» та інші почесні гості.

Європейська ініціатива щодо клімату та енергії набуває широкого розповсюдження в країнах Східного партнерства. Скоротити викиди вуглецю щонайменше на 30% до 2030 р., підвищити енергоефективність, покращити якість життя містян — такі амбітні зобов’язання добровільно беруть на себе мери 30 міст, які приєднуються до Угоди мерів.

У рамках тижня сталої енергії буде представлено досвід і знання європейських експертів, а також найкращі проекти з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Приклади передових технологій та енергоефективних рішень на виставці продемонструють українцям, як можна істотно зменшити споживання енергії в повсякденному житті й навчитися заощаджувати енергію та кошти, а також мотивуватимуть громадян проводити термомодернізацію будівель та підвищувати їхню енергоефективність. Це особливо актуально для України, адже напрямок енергоефективності – один із пріоритетних, визнаних на рівні держави.

Комментариев нет:

Отправить комментарий