среда, 7 июня 2017 г.

Українські кікбоксери посіли третє місце на чемпіонаті світу

Нещодавно в Афінах пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA, на якому українські спортсмени здобули 61 медаль, серед яких 31 золота, 14 срібних та 16 бронзових, у підсумку виборовши третє командне місце. Така кількість відзнак — рекордна для України.

У змаганнях брали участь і чернігівці — заслужений майстер спорту Сергій Лисюк, майстер спорту Михайло Єрко, кандидати в майстри спорту Дмитро Безбородько та Сергій Кужельний. Разом вони здобули 5 золотих та 3 бронзові медалі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заслужений тренер України Андрій Кужельний.

Зокрема, заслужений майстер спорту Сергій Лисюк посів перше місце у категорії Фул. Кандидат у майстри спорту Сергій Кужельний завоював бронзу у категоріях Семі та Лайт. Кандидат у майстри спорту Дмитро Безбородько здобув перше місце у категорії К-1 Лайт, та третє у категорії Лайт. Майстер спорту Михайло Єрко посів перші місця у категоріях Лоу, К-1 Лайт, та Лайт. До слова, Михайло вперше став чемпіоном світу серед дорослих, минулого року він був чемпіоном серед юніорів.

Чернігівські обласна та міська федерації кікбоксингу дякують за підтримку народному депутату Валерію Давиденку, депутатам міської ради Сергію Вакуленку, Ігорю Желдаку, Володимиру Коваленку, депутату Новозаводської районної ради Петру Старикову  та директору магазину «Гранд Флора» Зої Федорчук.