среда, 14 июня 2017 г.

У чернігівських патрульних стане більше повноважень: під охорону візьмуть траси міжнародного значення

З 12 червня офіційно розпочала роботу Дорожня поліція. До її компетенції входить патрулювання доріг міжнародного та державного значення. Поки під поліцейський нагляд потрапили траси «Київ–Харків», «Київ–Зборів», «Луцьк–Ковель», «Ягодин–Сарни».

Впровадження дорожньої поліції на Чернігівщині очікується вже цієї осені. Наразі ж розпочато додатковий набір до лав патрульної поліції Чернігова, співробітники якої нестимуть службу на міжнародних магістралях. Зокрема, збір заявок триватиме від 12 червня до 1 липня, далі на кандидатів чекатиме тестування і подальше навчання, яке, до речі, проходитиме в Чернігові.

Вимоги залишаються тими ж: вік від 20 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії B. Також необхідно бути готовим до переводу в інше місто, якщо виникне така необхідність. Приймальна комісія знаходиться за адресою: вул. Громадська, 66. Перш ніж подавати заяву, необхідно заповнити електронну анкету за посиланням: http://80.91.161.100/. У відповідь на неї кандидат отримає детальний перелік документів, які необхідні для подальшої реєстрації.

Наразі в Чернігові 207 патрульних. Набирають ще 127 поліцейських. До їхніх повноважень додасться охорона порядку на Московській та Гомельській трасах. Опорними пунктами, за попередніми планами, стануть Кіпті та Вертіївка. Про це зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін. Розподіл на території патрулювання здійснюватиметься керівниками рот. На зміну виїздитимуть і на новеньких Mitsubishi Outlander. До речі, загалом Чернігівська поліція отримала 18 японських машин.

Старі пости ДАІ також планують зберегти. Там базуватимуться інші служби, необхідні для забезпечення порядку на дорогах. Усі дії будуть координуватися з поліцейськими.
Попри визначення «дорожня поліція» патрульні реагуватимуть на всі правопорушення на їхньому маршруті.

Остаточне завершення інтеграції дорожніх поліцейських керівництво Нацполіції анонсувало на вересень. Обласні керівники також обіцяють, що підготують кадри максимально швидко за рахунок інтенсивного режиму навчання.

Дорожній патруль у цифрах 


10 магістралей контролюватимуться поліцією згідно з наказом, узгодженим із міністром внутрішніх справ.

20 автопатрулів вже виїхали на траси міжнародного та державного значення.

1200 км доріг припадуть на патрулювання поліцейськими.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий