среда, 7 июня 2017 г.

Пляжний сезон офіційно відкрито

Незважаючи на прохолодну погоду, 3 червня чернігівці зібралися на Золотому березі, аби розпочати пляжний сезон.

Парасольки, кабінки для перевдягання, парковка, фонтанчики та газон, освітлення, дитячий майданчик зі сценою — поступово Золотий берег стає відповідним до європейський стандартів якості. Містяни вже відзначають, що відпочинок на міському пляжі став набагато приємнішим. Однак у влади ще багато планів по вдосконаленню берегової інфраструктури.

Міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що попереду облаштування чотирьох волейбольних майданчиків. У перспективі Чернігів зможе приймати всеукраїнські змагання з пляжного волейболу. Вдосконалять і футбольне поле: встановлять трибуни для глядачів.
Попіклуються і про людей з особливими потребами: для них облаштують спеціальні ліфти, які допоможуть спуститися до води.

У більш масштабних планах — укріплення берегової лінії, адже з кожним роком Десна відвойовує територію у пляжників.

Мер запевнив, що ремонтні роботи заважати літньому відпочинку чернігівців не будуть — проводитимуться поза береговою зоною та зоною відпочинку.

Крім того, влада планує запустити й соціальний проект. Зокрема, на конкурсних засадах запросити ентузіастів, які б виконували функцію дитячих аніматорів. Така ініціатива, на думку міського голови, може зацікавити випускників педагогічних спеціальностей.
Загалом план робіт на Золотому березі розрахований до 2020 року.Тим часом чернігівці могли послухати музику одразу з двох сцен, поспостерігати за майстерністю юного картингіста, насолодитися авіа-шоу моделей літаків. Одними із найцікавіших розваг були запливи на драгонботах, запропонованих Чернігівською федерацією греблі на човнах «Дракон».

Забезпечити спокійний відпочинок містян взялися працівники Чернігівської міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського. Упродовж сезону працюватиме стенд буккросингу, де чернігівці зможуть обмінюватися книжками.

Попри насичену розважальну програму, відкрити пляжний сезон у буквальному сенсі зважилися одиниці. Проте синоптики обіцяють спекотну погоду, тож усе ще попереду.

Діна ВОНГ


Комментариев нет:

Отправить комментарий