среда, 14 июня 2017 г.

Жінки не стоять осторонь політичних процесів

30 жінок з активною громадською позицією з Чернігівської, Полтавської та Сумської областей зібралися в Чернігові на два вихідних дні в рамках проекту «Побудова жіночного політичного лобі в Україні». Вони приїхали на навчання за темою «Права людини та гендерна рівність».

Це жінки різних професій, які вже випробовували себе в якості депутатів різних рівнів. Деякі ще тільки збираються взяти участь у виборчому процесі. Адже представниці жіночої статі все більше долучаються до політичного життя і створюють власну громадянську платформу, яка має за мету збільшити представництво жінок у всіх гілках влади. Це, сподіваються вони, надасть можливість кращій половині людства впливати на прийняття рішень, які стосуються їхнього життя та життя їхніх родин.

Проект проваджується у 12 областях України й охоплює всі регіони. Це вже третє навчання в рамках цього проекту, який проваджується «Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду демократії ООН «The United Natiohs Democraty Fund». У нашому місті проект підтримує ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

Наступне навчання відбудеться вже в Одесі, а потім на учасниць очікує стажування в органах влади — як місцевого, так і національного масштабу.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий