среда, 14 июня 2017 г.

Передчуття прем’єри

91 театральний сезон Чернігівського муздрамтеатру імені Т.Г. Шевченка закінчується. Він приніс колективу та глядачам багато яскравих емоцій, зустрічей та перемог.

Театр значно розширив географію своїх гастролей і сміливо «бере в полон» глядачів у різних містах України.

Цього сезону з виставами нашого театру познайомилися в Коломиї та Харкові, Кракові та Гомелі. На завершення сезону театр підготував ще один подарунок глядачам. Прем’єра вистави «Вій. Докудрама» за п’єсою Наталії Ворожбит у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова обіцяє стати вражаючою подією цього літа.

За словами Андрія Бакірова, Наталія Ворожбіт, за п’єсою якої створювалася вистава, належить до когорти прогресивних молодих драматургів, творчість яких добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У своїй новій роботі вона вирішила поєднати минуле та сучасність. Використавши містичну гоголівську тему, автор переносить сюжетні події «Вія» в сьогодення. Сільська глибинка на Полтавщині стає місцем неймовірних пригод двох французів. Вистава примушує замислитися над складними питаннями сучасної України: чому ми так живемо, який спадок залишимо своїм дітям, чи вміємо прощати та каятися?

Андрій Бакіров пообіцяв незвичайне сценічне дійство, несподіване режисерське вирішення, цікаві акторські роботи. У цілому вистава обіцяє бути видовищною.

Прем’єра вже незабаром —23 червня, квитків залишилося обмаль. Тож поспішайте, щоб першими отримати враження від вистави.

Марта ЄЛІСЄЄВА


Комментариев нет:

Отправить комментарий