четверг, 1 июня 2017 г.

За корупцію на Чернігівщині стягнено штрафів майже на 70 тисяч гривень

Виявляється, це чи не найбільша цифра в Україні. Про це повідомив Валерій Карась, начальник відділу організації у сфері запобігання та протидії корупції Чернігівської обласної прокуратури.

Наразі до суду направлено 64 протоколи про адміністративні порушення, пов’язані з корупцією. Такий результату перевищує показники 2015 року.

19 протоколів складено відносно керівників міського та районних рівнів. За результатами розслідування до адміністративної відповідальності притягнено 40 осіб. Загалом стягнено штрафів на суму близько 70 тисяч гривень.

Таке пожвавлення боротьби та запобігання корупції відбувається і за рахунок активізації співпраці прокуратури та громадських організацій, зокрема громадського об’єднання Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем». За словами Сергія Старченка, активіста руху, на кінець травня до прокуратури направлено 83 кейси з повідомленнями про порушення, із яких 14 стосуються Чернігівської області. Переважно вони стосуються закупівель та конфліктів інтересів.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий