среда, 7 июня 2017 г.

398 дітей Чернігова охоплені психологічно-соціальним патронатом «Конкордії»

Не секрет, що адаптація дітей-сиріт у суспільство проходить складно і вимагає від опікунів, викладачів, вихователів терпіння, такту та психологічних знань. Держава піклується про матеріальне забезпечення цих дітей. Та частіше їм потрібна не матеріальна допомога, хоча і вона важлива, а соціальна та психологічна підтримка.
Дуже часто такі діти не готові до інтеграції в суспільство, складно відбувається становлення свого особистого «Я». Це відчувають і самі діти, і їхні наставники.

На допомогу дітям прийшли фахівці-психологи. ГО «Чернігівська міська організація «Конкордія» в рамках проекту бюджету участі  вже провела психологічні тести та опитування в навчальних закладах міста, організувала тренінги та індивідуальні психологічні консультації.

Про це розповів голова ради міської організації «Конкордія», кандидат психологічних наук Віктор Мозговий. Він зазначив, що дуже часто підлітки відчувають самотність, тривогу, невпевненість у завтрашньому дні. Це призводить до агресії, неадекватної поведінки, а інколи й до суїциду. «Діти в підлітковому віці тягнуться до спільноти, де їх чують та розуміють. На жаль, інколи це не завжди добрі люди. Завдання психологів — допомогти цим дітям адаптуватися в суспільстві, зняти агресію і підготуватися до самостійного життя» ,— каже Віктор Мозговий.

ГО «Конкордія» вже подала документи на продовження цього проекту бюджету участі «Організація соціально-психологічного патронату дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» із врахуванням змін та доповнень на наступний рік і буде вдячна чернігівцями за підтримку.

Марта ЄЛІСЄЄВА


Комментариев нет:

Отправить комментарий