среда, 14 июня 2017 г.

Славутич відзначив своє 30-річчя

Історія Славутича бере початок у 1986 році, коли після Чорнобильської катастрофи було прийнято рішення про будівництво нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС. Наступного року було закладено перший куб бетону в будівництво нового міста.

У славному літописі Славутича багато незабутніх, знакових подій і прикладів взаємодопомоги і дружби народів, народжених славних власних традицій. Місто змогло пройти складний шлях випробувань, особливо після закриття у 2000 році Чорнобильської АЕС.

Наразі 25-тисячний Славутич — молоде місто, що динамічно розвивається й реалізує сучасні амбітні проекти і прагне бути комфортним, чистим, безпечним, відкритим для спілкування та відповідати своєму новому бренду «Славутич — місто нових ідей».

До свого дня місто підготувало насичену святкову програму. Це й урочисте нагородження обдарованої молоді, творчих та спортивних колективів, кращих представників міської громади та будівельників. Також відбулася урочиста хода гостей міста, Почесних громадян, громадських організацій, трудових колективів, учнівської молоді, спортсменів, депутатів міської ради.

У цей день до міста завітали поважні гості, від яких мешканці Славутича почули багато теплих слів та щедрих побажань. Міський голова Славутича Юрій Фомічев зауважив: «Сьогодні Славутич — це конкурентоспроможне місто в соціальній інфраструктурі, економічному розвитку, де створенні умови для підростаючого покоління. А запорукою вагомих трудових здобутків мешканців є самовіддана праця та любов до рідного міста».

Програма святкування тривала до пізнього вечора і завершилася виступом гурту «Тартак».

Комментариев нет:

Отправить комментарий