четверг, 25 мая 2017 г.

Щоп’ятниці — на «Зеленій сцені»

Дивовижний літній мистецький проект «Зелена сцена» відкрив свій новий сезон. Відтепер щоп’ятниці від 17-ї години на нас чекають нові зустрічі та знайомства, спілкування з музикою та арт-мистецтвом, веселі та серйозні розмови з цікавими людьми, історичні побрехеньки під час екскурсії містом.

Організатори проекту «Зелена сцена» підготували багато сюрпризів на весь сезон. Цьогоріч розширюється географія запрошених учасників концертів. Чернігівці вже звикли, що на «Зеленій сцені» виступають музиканти з Грузії та Латвії, Англії та Латинської Америки.

Новий сезон не стане винятком. І вже перший гість із Франції Samuel Berthod відкрив концертний сезон. Його перший виступ був на джазовому фестивалі Chernihiv Jazz Open. Йому запам’яталася тепла атмосфера та душевна чернігівська публіка, і він приїхав знову. Самюель заграв на «Зеленій сцені» разом із нашим неповторним біг-бэндом «Land Forces Jazz Oechestra».

Зараз ідуть перемовини з іншими містами про своєрідний музичний обмін. Ми знову побачимо виступи польських та латвійських музикантів, цікавим обіцяє бути й етновечір. У цьому сезоні діятиме автономний дитячий майданчик, тож для дітей будуть цікаві розваги, і вони не відволікатимуть батьків від перегляду мистецьких виставок. Продовжать свою роботу локації «Розмовник» та «Літера». Майже годину в гостей «Зеленої сцени» буде можливість поспілкуватися з цікавими спікерами та обговорити різні теми, які хвилюють сьогодні.
Як завжди, працюватиме «Зелена лавка», де можна буде придбати різноманітну сувенірну продукцію. Арт-напрямок теж познайомить із новинками мистецтва. Приїхати до нашого міста вже готуються художники з Києва та Харкова.

У перший вечір до початку концертної програми бажаючі мали змогу пройтися історичними стежками й послухати цікаву розповідь про наше місто та його таємниці. А також подивитися і придбати на згадку витвори наших чернігівських майстрів.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий