пятница, 19 мая 2017 г.

Одеський «десант» і «Машина часу» в Чернігові

У рамках мистецької програми «Одеса їде в гості» до Чернігова завітали представники з Південної Пальміри. Вони привезли кілька яскравих колективів — «Диксиленд», «Мы из Одессы, здрасьте», «Мануфактура Цехмейстера», «Одеські музики».

Втім, одесити не лише привезли веселі пісні і танці, а й поділилися досвідом залучення туристів до свого міста. Чернігівцям є чому повчитися.

За словами Ірини Тимах, адміністратора муніципального театру духової музики імені А. Салика, з програмою «Одеса їде в гості» вони вже відвідали 16 країн світу, розповідаючи про історію, культуру та особливий колорит південного міста.

Однією з родзинок Південної Пальміри стали мистецькі фестивалі, які проходять в Одесі майже кожних вихідних. Нещодавно, наприклад, відбувся фестиваль фестивалів — це коли одночасно в різних куточках міста й області проводилося 50 фестивалів.

До проведення різноманітних заходів активно долучаються одесити, пропонуючи багато креативних ідей і навіть дуже часто виступаючи в якості спонсорів.

Проект «Одеса їде в гості» діє вже п’ять років і показав свою дієвість. Адже місто біля моря не лише саме їде в гості, а й запрошує до себе.

Уже незабаром чернігівські колективи презентують свою творчість на одеських мистецьких майданчиках. «Дні Чернігова в Одесі» відбудуться 10–11 червня. Сподіваймося, що Одеса також гостинно зустріне чернігівців, як і наше місто зустріло Одесу.

А 14 травня в Чернігові відбувся ретро-фестиваль «Машина часу».


Ідея, здавалося б, непогана. У програмі було заплановано багато цікавих оригінальних показів, наприклад, раритетних автомобілів. На жаль, глядачі не побачили справжніх ретро-автомобілів — три авто можна не враховувати. Хоча чернігівці з цікавістю розглядали й фотографувалися біля стареньких та новеньких машин.

Ближче до вечора ретро-фестиваль досяг свого апогею. Зі сцени лунали знайомі з дитинства мелодії 80-х та 90-х років. Треба віддати належне чернігівським музикантам, які виходили на сцену та розважали публіку. На Алеї Героїв, як завжди, місцева й туристична публіка мала змогу придбати ексклюзивні витвори чернігівських майстрів. Музика, гарна весняна погода зробили свою справу.

Люди, а їх було дійсно багато, прогулювалися квітучими бульварами і запитували: «Що за свято?» Тож до організаторів заходів є зауваження. Ви робите дійсно важливу справу — збільшуєте привабливість нашого міста, запрошуєте гостей і містян до участі в різноманітних фестивалях. Але кожний захід слід анонсувати. Не соромтеся давати більше реклами. Травень і сам непоганий рекламний агент, але йому все ж необхідно допомагати.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий