пятница, 19 мая 2017 г.

П’ять перемог «Поліських дзвіночків»

Наприкінці квітня в столиці України за підтримки Міністерства культури України, міжнародної музичної ради ЮНЕСКО та міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ» відбувся V міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича.

Цей конкурс щорічно відкриває нові таланти і дає поштовх до розвитку творчої майстерності багатьом юним музикантам із різних куточків світу. Цього року він був присвячений 75-річчю засновника та натхненника конкурсу, всесвітньовідомого музиканта Євгена Станковича.

Варто зазначити, що від самого створення конкурсу Євген Станкович встановив дуже високу планку для виконавців, а це діти віком від 5 років та молоді виконавці до 32 років. Із кожним роком професійний рівень і вимоги до учасників тільки підвищуються. Це створює справжнє конкурентне середовище і стимулює учасників. Переможці отримають призи Є. Станковича «Дотик Янгола».

Чернігівські талановиті діти неодноразово брали участь у конкурсі, ставали переможцями та лауреатами. У 2016 році перші премії отримали молодша група капели бандуристів «Натхнення», ансамбль ударних інструментів «Поліські дзвіночки» музичної школи № 2 та її соліст Ральф Оксенич.

Цього року наші «Поліські дзвіночки» знову дивували і журі, і слухачів. На заключному концерті в Колонному залі Національної філармонії України юні віртуози приголомшили провідних музикантів своїм неперевершеним виконаннями п’єси українського композитора Леоніда Вербицького «Скоморохи».

На конкурсі наш зірково-зразковий ансамбль, яким керує заслужений працівник культури України Юрій Карпенко, концертмейстер Наталія Данилова, одержав п’ять нагород. Три перші премії отримали сам ансамбль і його солісти Михайло Костогриз та Ігор Гора, другу — молодша група ансамблю і третю — соліст ансамблю Андрій Губенок.

У цьому році «Поліським дзвіночкам» виповнюється 35 років, а керівник ансамблю Юрій Карпенко виховує і долучає до музику вже дев’яте покоління талановитих «дзвіночків». Багато хто з його випускників пов’язали своє життя з музикою, стали відомими виконавцями.

Кожного року оновлюється склад ансамблю, і лише його незмінний керівник кожного дня працює з талановитими дітьми, щоб їхнє життя наповнювалося радістю спілкування з музикою.

Марта ЄЛІСЄЄВА
Фото Юрій ПАВЛЕНКО

Комментариев нет:

Отправить комментарий