пятница, 19 мая 2017 г.

Дощ екстриму не завада: мотоциклетне шоу вразило чернігівців

Незважаючи на те, що 13 травня була не дуже сприятлива погода, містяни все одно мали змогу подивитися екстремальне байкерське «Стант-шоу».


Стант-райдинг (англ. Stunt — трюк, ride — їзда) — це екстремальний вид мотоциклетного спорту. 

Їзда на задньому колесі, маневрування між двома обраними глядачами, burn out (оберт заднього колеса на місці, у результаті — дим) та багато інших трюків демонстрував стантер Олександр Дещенко. Через дощ вдалося показати не все, такі умови створювали додаткові труднощі. Але все одно виступ стантера викликав шалений захват у чернігівців.

Олександр Дещенко займається екстримом на мотоциклі майже шість років. За цей час він набив не один синець, на щастя, обходилось без переломів. Стантер зазначає, що є дві так звані школи трюків: американська та європейська. Американці ризикують, падають часто, але таким чином швидше розуміють, що й до чого. Європейці ж більш обачні, катаються довше, відповідно витрачають більше часу на формування екстрим-програми. Олександр дотримується європейських традицій стант-райдингу.

Мотоцикл для трюків відрізняється від звичайного, відповідно й технічне обслуговування набагато дорожче. Але Олександрові це не завада, адже своїм байком він займається сам, витрати йдуть лише на деталі.

13 травня також відкривався мотосезон. Тому чернігівці охоче спілкувалися з байкерами, фотографувалися з їхніми залізними конями.

Діна ВОНГ


Комментариев нет:

Отправить комментарий