среда, 10 мая 2017 г.

Ах, Одеса — перлина біля моря

Нова розважальна програма Чернігівського обласного філармонійного центру «Ліричні та веселі історії одеського дворика» на деякий час перенесла глядачів на берег Чорного моря, до теплої та сонячної Одеси. Музичне, веселе, яскраве із притаманним одеським колоритом та гумором дійство додало всім гарного настрою.

Варто особливо відзначити головного генератора нових ідей — молодого й талановитого режисера Дмитра Обєднікова, який кожного разу намагається створити щось нове, несхоже на попередні концертні програми. Він постійно експериментує і запалює своєю енергією виконавців. У новій програмі «Ліричні та веселі історії одеського дворика» вдалося створити справжнє театралізоване шоу. Костюми, оформлення сцени, сценічний антураж, декорації — все зроблено креативно, із гумором. Атмосфера справжньої Одеси відчувається вже з першого номера програми.

Тут були знайомі персонажі — тьотя Соня (Інна Василенко була неперевершена), Попандопуло, одеські биндюжники та інші колоритні герої. Дивовижно перетворювався під час програми Сергій Сулімовський. Виявляється, він не лише талановитий співак, а й хороший актор. На висоті були й усі молоді виконавці. Режисеру-постановнику вдалося поєднати різні жанри — ретро й сучасність. Тож кожен глядач знайде щось для себе. Яскраво відтворена багатонаціональність Одеси, де поруч мешкають люди з різними поглядами, ставленням до історичних подій, але розуміють один одного, бо вони — одесити. При цьому зберігають свою культуру і традиції. Усе це вдалося передати в концертній програмі.

Органічно вписалися в програму танцювальні номери — театр танцю «Екватор» продемонстрував високу майстерність та яскраве почуття гумору.

Втім, особисто мені не вистачило трохи розмовного жанру, непогано було б додати більше одеських анекдотів і трохи душевності в класичному репертуарі окремих виконавців. У цілому ж — «відмінно». Рекомендуємо до перегляду!

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий